Ana Sayfa İZMİR KADIN KOLLARINDAN ÇOCUKLARA ANNE ŞEFKATİ

KADIN KOLLARINDAN ÇOCUKLARA ANNE ŞEFKATİ

Karşıyakalı Ak Kadınlardan: "Pasta Mumu Üflemeyen Çocuk Kalmasın" Projesi Büyük İlgi Gördü.

Giriş Tarihi: 30 Ekim 2018 Salı 11:40
KADIN KOLLARINDAN ÇOCUKLARA ANNE ŞEFKATİ

Karşıyakalı Ak Kadınlardan: "Pasta Mumu Üflemeyen Çocuk Kalmasın" Projesi Büyük İlgi Gördü.
Ak Parti Karşıyaka Kadın Kolları Başkanlığı sosyal sorumluluk projeleri kapsamında örnek çalışmalara öncülük etmeye devam ediyor. “Pasta Mumu Üflemeyen Çocuk Kalmasın.” Projesinin mimarı olan Karşıyakalı Ak Kadınlar belirledikleri mahallelerde ki doğum günü çocuklarını bir araya getirip her ay bir mahallede doğum günü çocukları ile toplu pastalar keserek çeşitli hediyeler takdim ederek çocukların heyecanlarına ve mutluluklarına ortak oluyorlar.


PASTA MUMU ÜFLEMEYEN ÇOCUK KALMASIN
Projeye ilişkin açıklama yapan Ak Parti Karşıyaka Kadın Kolları Başkanı Hüsniye Dalkılıç; Kentte yapılacak sosyal çalışmaların merkezinde Kadının ve Çocuğun olması gerektiği inacıyla çocukların bir tebessümü için dahi olsa bu projeyi başlattıklarını ifade etti. İlk Çalışmaya Örnekköy Mahallemizde yaklaşık 45 çocuğun katıldığını ifade eden Dalkılıç, bu çalışmanın ortaya çıkmasında Kadın örgütlenmesinin öneminin altını çizdi. 45 Çocuğumuz ve Annesinin katılımı ile bir şölen havasında geçen Doğum günü kutlamasında pasta kesiminden sonra çocuklara tek tek giyim eşyası da hediye edilerek çocukların hafızasında hoş bir anı bırakmak istediklerini vurgulayan Dalkılıç, Projeyi Karşıyaka’da tüm mahallelerde uygulayacaklarını belirtti.


Pasta Mumu Üflemeyen Çocuk Kalmasın Projesinin büyüyerek gelişeceğini ifade eden Dalkılıç ; Kadın Kolları teşkilatına ve desteklerini esirgemen İlçe Başkanları İsmail Çiftçioğlu’na teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ödemiş Belediyesi’nin Karne Hediyesi Kar Oldu

Ödemiş Belediyesi’nin Karne Hediyesi Kar Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık