Ana Sayfa İZMİR KAM İLK KEZ OY KULLANACAK GENÇLERLE BULUŞTU

KAM İLK KEZ OY KULLANACAK GENÇLERLE BULUŞTU

AK Parti İzmir’in genç Milletvekili Adayı Fatih Reha Yavuzer Kam, Gençlik Kollarının düzenlemiş olduğu #İlkOyumİlkSohbetim tekne programında ilk defa oy kullanacak gençlerle

Giriş Tarihi: 9 Haziran 2018 Cumartesi 12:55
KAM İLK KEZ OY KULLANACAK GENÇLERLE BULUŞTU

AK Parti İzmir’in genç Milletvekili Adayı Fatih Reha Yavuzer Kam, Gençlik Kollarının düzenlemiş olduğu #İlkOyumİlkSohbetim tekne programında ilk defa oy kullanacak gençlerle bir araya geldi. Kam, gençlerden umutlu olduklarını söyledi.
AK Parti İzmir 1. Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı Fatih Reha Yavuzer Kam, İzmir İl Gençlik Kollarının düzenlemiş olduğu #İlkOyumİlkSohbetim programında gençlerle bir araya geldi. AK Parti İzmir’in genç adayı Yavuzer Kam, teknede ilk defa oy kullanacak olan yaklaşık 70 gençle bir araya gelmenin kendisi için onur olduğunu kaydetti.


Yavuzer Kam, “Genç kardeşlerimizin geleceğe dair sorularını yanıtladık. Gençlerimiz ekonomi, istihdam ve eğitim noktasında merak ettikleri soruları yönelttiler. Bizler de teşkilat içerisinde bulunduğumuz süre zarfından hareketle ve AK Parti iktidarının 16 yıllık faaliyetlerinden yola çıkarak genç kardeşlerimizi geçmişten örneklerle, geleceğe dair bilgiler ışığında aydınlattık” diye konuştu. İlkOyumİlkSohbetim tekne programında gençlerle oldukça keyifli vakit geçirdiğini kaydeden Yavuzer Kam, “24 Haziran 2018 seçimlerinde genç seçmenden umutluyum” dedi.


“DÖVİZ TUZAĞINI 24 HAZİRAN’DA HEP BİRLİKTE BOZACAĞIZ”
Esnaf ziyareti sırasında bir vatandaşın kendisine dövizle ilgili kaygılarını iletmesi üzerine AK Parti Milletvekili Adayı Kam, döviz tuzağının Türkiye’ye karşı özellikle seçim sürecinde AK Parti’yi yıpratmak adına oynanan bir oyun olduğunu söyledi. Kam, 24 Haziran günü bu oyunu millet olarak hep birlikte bozacaklarını kaydetti.


Seçim çalışmalarını değerlendiren Kam, seçim çalışmalarında ‘Dokunma Siyaseti’ yürüttüklerini ve vatandaşla doğrudan diyalog kurarak, sıcak dostluklar geliştirdiklerini kaydetti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DOĞAN: YILLARDIR İHMAL EDİLEN KARABAĞLAR, HAK ETTİĞİ HİZMETE BİZİMLE KAVUŞACAK

DOĞAN: YILLARDIR İHMAL EDİLEN KARABAĞLAR, HAK ETTİĞİ HİZMETE BİZİMLE KAVUŞACAK

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık