Ana Sayfa İZMİR KAYMAKAMA ZEYTİN FİDANI…

KAYMAKAMA ZEYTİN FİDANI…

KARŞIYAKALI İŞ KADINLARINDAN 8 MART’TA ANLAMLI KUTLAMA; KAYMAKAMA ZEYTİN FİDANI… Karşıyaka İş Kadınları Derneği (KAR-İŞKAD) “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü” nedeniyle şehitler için lokma döktürdü, kaymakama zeytin fidanı hediye etti.

Giriş Tarihi: 12 Mart 2018 Pazartesi 13:03
KAYMAKAMA ZEYTİN FİDANI…

Karşıyaka İş Kadınları Derneği tarafından başta Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitler adına Karşıyaka Kemal Paşa Caddesinde bin kişilik lokma döktürüldü. Lokma dağıtımına katılan Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel’e KAR-İŞKAD Başkan Nil Güneri tarafından TSK’nın Afrin’deki Zeytin Dalı harekâtını destekleme amacıyla harekâtı simgeleyen zeytin fidanı takdim edildi.
Lokma dökümünden önce Karşıyaka Müftüsü İsa Gürleri tarafından tüm şehitler ve Zeytin Dalı harekâtına katılan Türk Silahlı Kuvvetleri için dualar okundu.
KAR-İŞKAD tarafından düzenlenen etkinliğe Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, Karşıyaka Müftüsü İsa Gürler, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yıldıray Çığırgil, KASİAD Başkanı Süleyman Özsakkalı, önceki KASİAD Başkanı Osman Avcı, İzmir İş Dünyası Derneği (İZİD) Başkanı Feyyaz Sungur, Diyabet Derneği ve çok sayıda esnaf katıldı.
Etkinlikte KAR-İŞKAD yönetim kurulu üyelerinden Öz Orman -İş Sendikası Şube Başkanı Hamiyet Boyacı tarafından sağlanan bin fıstık çamı fidanı dağıtıldı, İlçe Sağlık Müdürlüğü organ bağışı standı açtı.
Karşıyakalılar lokma hayrına, organ bağışına, fidan dağıtımına yoğun ilgi gösterdi. Kaymakam Yücel’in fidan dağıtımı sırasında “ Lütfen fidanları toprakla buluşturun” uyarısı dikkat çekti.
Zeytin dalı operasyonunda şehit olan Mehmetçiklerimiz ile tüm şehitlerimiz için sessiz kalmadıklarını, şehit aileleri ve gazilerimizin her zaman yanlarında olduklarını ifade etmek için lokma hayrı düzenlediklerini belirten KAR-İŞKAD Başkan Nil Güneri, ” Katılımcılara gönülden teşekkür ediyoruz. Karşıyaka İş Kadınları Derneği olarak başta Mustafa Kemal Atatürk ve hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır, tedavileri için süratle tahliye edilen gazilerimize acil şifalar dileriz.” dedi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık