Ana Sayfa SAĞLIK KEMALPAŞA, SÜNNET ŞÖLENİNE HAZIRLANIYOR

KEMALPAŞA, SÜNNET ŞÖLENİNE HAZIRLANIYOR

Kemalpaşa Belediyesi tarafından organize edilen Sünnet Şöleni 2 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilecek.

Giriş Tarihi: 30 Haziran 2017 Cuma 20:19
KEMALPAŞA, SÜNNET ŞÖLENİNE HAZIRLANIYOR

Kemalpaşa Belediyesi ile Kemalpaşa Sanayici ve İşadamları Derneği (KESİAD) işbirliğince düzenlenen toplu sünnet şöleni 2 Temmuz Pazar günü Kemalpaşa Park Orman sosyal sosyal tesislerinde gerçekleştirilecek.

sünnet şöleni için yapılan hazırlıkların tamamlandığını söyleyen Belediye Başkanı Arif Uğurlu, rutin belediyecilik hizmetlerinin yanı sora sosyal belediyecilik alanında da hizmet etmeye azami gayrek gösterdiklerini vurguladı.

Şölen için 2 ay öncesinden hazırlık yapmaya başladıklarını ve müracaat aldıklarını dile getiren Uğurlu açıklamasında şunları söyledi:

"Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz tarafından organize edilen ve KESİAD tarafından desteklenen sünnet şöleni ilçemize kazandırdığımız cazibe merkezlerinden biri olan Park Orman Kemalpaşa sosyal tesislerimizde gerçekleştirilecek. 6 yaş ve üzeri 130 çocuğumuz sünnet olacak. Etkinliğimizde Ülkü Eyüpoğlulları konseri, animasyon gösterileri, halk oyunları gösterisi, lokma dağıtımı ve ikram hizmetimiz olacak. Sünnet şölenimizi tıpkı diğer etkinlikler gibi sorunsuz bir şekilde tamamlamak için arkadaşlarımız özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürüyorlar. ben bütün vatandaşlarımızı sünnet şölenimize davet ediyor, Kemalpaşa Belediyesi olarak sosyal belediyecilik alanında hizmetlerimizin devam edeceğini bir kez daha hatırlatmak istiyorum."

Başkan Uğurlu, şölene yaşı gereği sünnet olamayacak olan çocukların da eğlence amaçlı katılacaklarını kaydetti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık