Ana Sayfa İZMİR KINIK CHP İSMAİL YILMAZ İLE GÖREVE DEVAM

KINIK CHP İSMAİL YILMAZ İLE GÖREVE DEVAM

Cumhuriyet Halk Partisi Kınık İlçe Başkanlığı olağan Genel Kuruluna tek liste halinde gidilen seçimde mevcut başkan İsmail Yılmaz tek aday olarak girdiği seçimde tekrar seçilerek güven tazeledi

Giriş Tarihi: 4 Aralık 2017 Pazartesi 20:29
KINIK CHP İSMAİL YILMAZ İLE GÖREVE DEVAM

CEVDET ŞEN / KINIK
Cumhuriyet Halk Partisi Kınık İlçe Başkanlığı olağan Genel Kuruluna tek liste halinde gidilen seçimde mevcut başkan İsmail Yılmaz tek aday olarak girdiği seçimde tekrar seçilerek güven tazeledi.


Kınık Ziraat Odası toplantı salonunda yapılan kongreye Chp İzmir il Yönetim Kurulu Üyesi Şirin Akgül Chp Bergama İlçe Başkanı Ayşe Şimşek,Ak Parti Kınık İlçe Başkanı Sami Mollaahmet,Kınık Ziraat Odası başkanı Murat Tosun,Kınık Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Yusuf Mertpartililer ve vatandaşlar katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından Divan başkanlığına Chp İzmir İl Başkan Yardımcısı Şirin Akgül divan üyeliklerine Mert Bulgurcu ve Şahin Arslan seçildi.

Gündemin ardından seçimlere geçildi. 130 Delegeden 115 delege oy kullandı oyun geçersiz sayıldığı oylamada 113 oy alan İsmail Yılmaz yeniden İlçe Başkanı seçildi.

Yönetim Kurulu üyeliklerine Olcay Akın,Süreyya Çalı,Orhan Çetin,Cihan Darılmaz,Ahmet Karabulut,Kamil Çetin,İlhan Kırca,,Nesrin Nalbant,Tevfik Nalça,Serkan Sara,Musa Tuncel ve Halil Yılmaz seçildi Yedek Yönetim Kurulu üyeliklerine ise Musa Özen,Kamil Acar,Ali Şimşek,Salih barut,İsa Yılmaz,Esat Suay,Barış Sağınç,Halil Çankaya,Murat Kınabaş,Oktay Türkmen,Engin Atik,İsmail Aksoy İl Delegeliklerine Mehmet Çetinkaya,Cevdet Gönüllü,Ahmet Özkan,Murat Tosun,İsmail yılmaz seçildi.İsmail Yılmaz yaptığı teşekkür konuşmasında 'Bana ve listemde bulunan arkadaşlarıma verdiğiniz destek için sizlere teşekkür ediyorum hep birlikte çok çalışarak önce 2019 Yerel Seçimlerinde 2014 yılında talihsiz bir şekilde kaybettiğimiz Belediye Başkanlığını partimize geri kazandırıp aynı yıl içerisinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanmak için elimizden gayreti göstereceğiz'Dedi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden açıklama

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden açıklama

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık