Ana Sayfa İZMİR KINIK HALK EĞİTİM YIL SONU SERGİSİ AÇILDI

KINIK HALK EĞİTİM YIL SONU SERGİSİ AÇILDI

İzmir'in Kınık İlçesine bağlı Poyracık Mahallesinde açılan Dikiş ve Nakış kurslarının yıl sonu sergisi 23.05.2017 Salı günü açıldı.

Giriş Tarihi: 24 Mayıs 2017 Çarşamba 22:43
KINIK HALK EĞİTİM YIL SONU SERGİSİ AÇILDI

Cevdet ŞEN / KINIK

İzmir'in Kınık İlçesine bağlı Poyracık Mahallesinde açılan Dikiş ve Nakış kurslarının yıl sonu sergisi 23.05.2017  Salı günü açıldı.

 

Sergi açılışına Kınık Kaymakamı Mustafa Ergün, Kınık Belediye Başkanı Dr Sadık Doğruer, Kınık Milli Eğitim Müdür Vekili Hilmi Güral, Kınık Halk Eğitim Merkezi Müdürü  Mustafa Güngör, Poyracık Mahalle Muhtarı Akif Çam ve vatandaşlar katıldı.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda açılış konuşmasını yapan Kınık Halk Eğitim Merkezi  Müdürü Mustafa Güngör 'Halk Eğitim Merkezi  olarak hedefimiz halkımızı yaş sınırı olmadan yediden yetmiş yediye kadar eğitmektir bu doğrultuda Poyracık Mahallemizde açtığımız 2 kursun bitiş sergisini açıyoruz ben emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

 Kınık Halk Eğitim Merkezi  Halk Oyunları ekibinin gösterilerini sunmalarının ardından mezun olan kursiyerlere belgeleri Protokol üyeleri tarafından verildi. Serginin açılışı Kınık Kaymakamı Mustafa Ergün ve Kınık Belediye Başkanı Dr Sadık Doğruer tarafından yapıldı.Sergi açılışının ardından protokol üyeleri sergiyi gezerek kursiyerlerin ürettikleri giysileri inceledi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz KOCAOĞLU’dan Gönül Sofrası

KOCAOĞLU’dan Gönül Sofrası

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık