Ana Sayfa KÜLTÜR-SANAT MARMARİS KALESİNDE BÜYÜLÜ FASIL AKŞAMLARI

MARMARİS KALESİNDE BÜYÜLÜ FASIL AKŞAMLARI

Marmaris Kalesi girişinden denize ve Çeşme Meydanı’na her akşam canlı sanat müziği yayılıyor. Sesleri takip edip Kemal’in Yeri’ne gelen tatilciler şaşkınlıkla;” Nasıl yani Marmaris’te Fasıl müzik yapan yer var ha!..” diyorlar. Marmaris İncesaz Musiki Derneği önceki dönem Başkanı TSM Sanatçısı Kemal Özkan; eşi Melek Özkan’la birlikte Marmaris Kalesi girişinde açtığı mekanında, Muğla’nın usta TSM sanatçıları eşliğinde Fasıllı Türk Sanat Müziği Akşamlar düzenliyor. Haftanın hemen her günü canlı müzik icra edilen Kemal’in Yeri’nde; Türk Sanat Müziği aşığı müzikseverler çoğu

Giriş Tarihi: 10 Temmuz 2018 Salı 11:10
MARMARİS KALESİNDE BÜYÜLÜ FASIL AKŞAMLARI

Marmaris Kalesi girişinden denize ve Çeşme Meydanı’na her akşam canlı sanat müziği yayılıyor. Sesleri takip edip Kemal’in Yeri’ne gelen tatilciler şaşkınlıkla;” Nasıl yani Marmaris’te Fasıl müzik yapan yer var ha!..” diyorlar.

 


Marmaris İncesaz Musiki Derneği önceki dönem Başkanı TSM Sanatçısı Kemal Özkan; eşi Melek Özkan’la birlikte Marmaris Kalesi girişinde açtığı mekanında, Muğla’nın usta TSM sanatçıları eşliğinde Fasıllı Türk Sanat Müziği Akşamlar düzenliyor.

Haftanın hemen her günü canlı müzik icra edilen Kemal’in Yeri’nde; Türk Sanat Müziği aşığı müzikseverler çoğu zaman aşka gelerek, mikrofonu alarak proğramları, “Siz Çalın Biz Söyleyelim” haline dönüştürüyorlar.


Marmaris ve Muğla genelinin tanınmış sanatçıları Kanun Sanatçılarından Mehmet Topaklı ve Ahmet Başman, Solist Zeynep Soyer, Udi Solist Ramazan Öztürk ve Kadir Erkoç, müziğe Bendir’i ile eşlik eden solist Gül Özcan ve zaman zamanda Marmaris İncesaz Musiki Derneği Başkanı İsmail Öncü’nün sahne aldığı mekan, fasıl severler tarafından büyük ilgi görürken, Marmaris’te Gerçek Fasıl yapıldığının şaşkınlığını yaşayan Marmaris’e tatile gelen konuklar da; ”Nasıl yani?.. Biz Marmaris’i hep sabaha kadar açık bangır bangır müzik çalan diskotekleri ile biliyorduk.

Nihayet bize hitap eden bir mekanımız olmuş.” diyerek, memnuniyetlerini dile getiriyorlar. AjansSevgi Marmaris

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık