Ana Sayfa İZMİR Mendegümeliler Başkan Badem’i Davul-Zurna ile Karşıladı

Mendegümeliler Başkan Badem’i Davul-Zurna ile Karşıladı

Hamamköy, Demirdere, Çayır, Küçükören ve Güney’den oluşan Mendegüme’de Ödemiş Belediyesi’nce iftar sofrası kuruldu. Vatandaşlar Belediye Başkanı Mahmut Badem’i davul zurna ile karşıladı

Giriş Tarihi: 9 Haziran 2017 Cuma 01:23
Mendegümeliler Başkan Badem’i Davul-Zurna ile Karşıladı

Hamamköy, Demirdere, Çayır, Küçükören ve Güney’den oluşan Mendegüme’de Ödemiş Belediyesi’nce iftar sofrası kuruldu. Vatandaşlar Belediye Başkanı 

Mahmut Badem’i davul zurna ile karşıladı.

 

Ödemiş Belediyesi bu yıl ilçe merkezinde 7 farklı noktada kurulan iftar çadırlarında yaklaşık 4500 kişiye yemek veriyor. Ayrıca Ramazan ayı boyunca geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da merkez dışındaki mahallelerde iftar yemekleri düzenliyor. Merkez dışındaki mahallelere kurulan ilk iftar sofrası Hamamköy’deydi. Hamamköy, Demirdere, Çayır, Küçükören ve Güney’den oluşan Mendegüme’li vatandaşların katıldığı yemekte yaklaşık 2 bin kişi iftar yaptı.

Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, eşi Nevin Badem, belediye meclis üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Halil Demir, muhtarlar ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşen iftar sofrasında yaklaşık 2 bin kişi biraraya geldi. Mahalle İmamı tarafından Kuran Tilaveti ve dualar okunarak oruç açıldı. Vatandaşlar organizasyon için Başkana teşekkür etti.

 

Ramazan eğlenceleri iftara renk kattı

Belirli periyodlarla bu yıl farklı mahallelerde organize edilen ramazan eğlenceleri iftar öncesi Hamamköy’de yapıldı. Televizyon ekranlarından tanınan Burak Alkaş ve ekibi tarafından hazırlanan eğlence programında çocuklar doyasıya eğlendi. Burak Alkaş’ın çocuklarla yaptığı yarışmaya katılan Belediye Başkanı Mahmut Badem çocukların eğlencesine ortak oldu.  Başkan Mahmut Badem yaptığı konuşmada; “Sevgili Mendegümeliler,  bu akşam yemeğimizi sizlerle paylaşmak istedik. Hep beraber birarada olalım istedik. Katılımınız için hepinize teşekkür ederiz” dedi.

Başkan Mahmut Badem iftar sonrası çocuklara şeker dağıttı. Deneme Bilim Merkezi tarafından açılan stantta da çocuklara dergi dağıtıldı.

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık