Ana Sayfa SİYASET “MHP İZMİR TAM KADRO LİDERİNİN YANINDA”

“MHP İZMİR TAM KADRO LİDERİNİN YANINDA”

LİDER, ülkenin zor sürecinde, güvenlik sorunu ile karşı karşıya kaldığında, ülke kuşatıldığında öngörüsü, duruşu ve kararlığı ile taşın altına elini değil gövdesini koyandır, oyunu bozandır. Kısacası lider Devlet BAHÇELİ’dir.

Giriş Tarihi: 9 Mart 2018 Cuma 14:59
“MHP İZMİR TAM KADRO LİDERİNİN YANINDA”

LİDER, ülkenin zor sürecinde, güvenlik sorunu ile karşı karşıya kaldığında, ülke kuşatıldığında öngörüsü, duruşu ve kararlığı ile taşın altına elini değil gövdesini koyandır, oyunu bozandır. Kısacası lider Devlet BAHÇELİ’dir.
15 Temmuz 2016 hain darbe girişimindeki LİDER’imizin duruşu ve tavrı ile bu badirenin atlatılmasındaki katkısını çok iyi bilmekteyiz. Türk milletinin adına, Türkiye’nin geleceği adına 7 Ağustos Yeni Kapı ruhuna bağlı kalışı ve Türkiye’de güçlü hükümet, kalıcı istikrarın sağlanması için 16 Nisan 2017 Halkoylamasıyla Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine geçilmesinde LİDERİ’mizin gayretleri unutulmamalıdır.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı LİDER’imiz Devlet BAHÇELİ beyin geçmişten bu zamana önerilerinde, kaygılarında ne kadar haklı olduğunu bugün Türk milletinin daha iyi anlamış olduğunu görüyoruz.
Milli duruşun adı Devlet BAHÇELİ’dir.
Öngörünün adı Devlet BAHÇELİ’dir.
İlkeli, dürüst ve dik duruşun adı Devlet BAHÇELİ’dir.
Bu sebeple bizler LİDER’imizle gurur duyuyoruz.

18 Mart 2018 Pazar günü Türk milliyetçilerinin ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin toyu vardır. “MİLLİ DURUŞ, ŞÜHEDAYA VEFA, MİLLETE BEKA” Temalı 12. Olağan Büyük Kurultayımız gerçekleşecektir. Ülkemizin ateş çemberinden geçtiği bu dönemde yapılacak olan kurultayımız sadece Milliyetçi Hareket Partisi için değil, Türk milleti içinde önemlidir. Çünkü LİDERİ’mizin 18 Mart’ta Başkent Ankara’dan Türk milletine ve Dünya devletlerine Türkçe seslenecektir ve tarihe not düşülecektir. Bu sesleniş dosta güven, Türk ve Türkiye düşmanlarına korku salacaktır.

Türk milletinin ve Devletinin LİDER’imize Genel Başkanımıza ihtiyacı var.
Bizlerde bunun bilincinde olarak LİDER’imizin bu ülke için ne ifade ettiğinin farkındayız
Genel Başkanımızın yola çıktığı ilk günden buyana yanında olan bizler;
MHP İzmir İl teşkilatı, 30 ilçesi, Ülkü Ocakları, kadın kolları, 60 Üst Kurul Delegesi ve bütün mensuplarımızla 18 Mart’ta Ankara’da olacağız. Dün de, bugün de olduğu gibi gelecekte de LİDER’imizin yanında ve emrinde olduğumuzu buradan ifade ediyoruz.
“LİDERİMİZİN;
SÖZÜ SÖZÜMÜZ,
YOLU YOLUMUZDUR!”

Bu şuur ile gerçekleştireceğimiz 12. Olağan Kurultayımıza kıymetli İzmirli hemşerilerimizi davet ediyoruz.
Saygılarımızla
Milliyetçi Hareket Partisi
İzmir İl Teşkilatı

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık