Ana Sayfa İZMİR Norm Holding’den Sünnet Şöleni

Norm Holding’den Sünnet Şöleni

Bağlantı elemanları sektöründe Türkiye’nin en büyüğü olan Norm Holding, düzenlediği geleneksel sünnet şöleni ile çalışanlarını bir araya getirdi. İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi ve Salihli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Norm Holding’e bağlı tesislerinde görevli çalışanların çocuklarının sünnet edildiği tören, Norm Holding Onursal Başkanı Nedim Uysal ve Norm Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Uysal’ın katılımıyla gerçekleştirildi. Norm Holding’e bağlı şirketlerde çalışanların 21 çocuğu sünnet edilirken, yapılan bu yıl onbeşincisi yapılan etkinliğe çocukların aileleri ve Norm Holding çalışanları katıldı.

Giriş Tarihi: 10 Temmuz 2018 Salı 10:15
Norm Holding’den Sünnet Şöleni

Bağlantı elemanları sektöründe Türkiye’nin en büyüğü olan Norm Holding, düzenlediği geleneksel sünnet şöleni ile çalışanlarını bir araya getirdi.
İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi ve Salihli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Norm Holding’e bağlı tesislerinde görevli çalışanların çocuklarının sünnet edildiği tören, Norm Holding Onursal Başkanı Nedim Uysal ve Norm Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Uysal’ın katılımıyla gerçekleştirildi.
Norm Holding’e bağlı şirketlerde çalışanların 21 çocuğu sünnet edilirken, yapılan bu yıl onbeşincisi yapılan etkinliğe çocukların aileleri ve Norm Holding çalışanları katıldı.

‘Aile olmanın gereği’

Norm Holding’in bir aile olduğunu ve hep bu anlayışla çalıştıklarını söyleyen Norm Holding Onursal Başkanı Nedim Uysal, "Gelenekselleştirdiğimiz bu sünnet törenini her yaz döneminde mutlaka yapıyoruz. Norm Holding’in bir aile olduğunu her fırsatta söylüyoruz ve bu yaptığımız etkinliklerle de bu anlayışı ete kemiğe büründürdüğümüzü düşünüyorum. Bu yıl da Norm ailesine mensup 21 çocuğumuzun sünnet heyecanını hep birlikte yaşadığımız için çok mutlu ve gururluyuz" dedi.

Norm Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Uysal, çalışanlarla iş hayatı dışında da bir arada olmaya özen gösterdiklerini vurgulayarak, “Bu tarz toplu sünnet töreni gibi etkinliklerle çalışanların hem birbirleriyle hem bizlerle kaynaşmasını sağlıyoruz. Kurum olarak başarımızın altında yatan felsefenin temelini bu oluşturuyor” diye konuştu.
Sünnetleri gerçekleştirilen çocukların Aileleri Norm Holding’e teşekkür ederken, etkinliğe katılan Norm Holding çalışanları ise iş dışında ailece katılabildikleri bu tarz etkinliklerden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İZBAN GREV'İNDE SON KARAR İZBAN SEFERLERİ DURDURACAK

İZBAN GREV'İNDE SON KARAR İZBAN SEFERLERİ DURDURACAK

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık