Ana Sayfa İZMİR Ödemiş Belediyesi Kilittaşı Döşeme Çalışmaları

Ödemiş Belediyesi Kilittaşı Döşeme Çalışmaları

Ödemiş Belediyesi merkeze uzak mahallerin fiziki şartlarının iyileştirilmesi konusunda çalışmalarını hızla sürdürürken, Yolüstü, Alaşarlı ve Bozdağ mahallerindeki kilittaş döşeme çalışmaları devam ediyor.

Giriş Tarihi: 14 Haziran 2016 Salı 22:14
Ödemiş Belediyesi Kilittaşı Döşeme Çalışmaları

Ödemiş Belediyesi merkeze uzak mahallerin fiziki şartlarının iyileştirilmesi konusunda çalışmalarını hızla sürdürürken,  Yolüstü, Alaşarlı ve Bozdağ mahallerindeki kilittaş döşeme çalışmaları devam ediyor.

Ödemiş’in her köşesinde yaşayanlara eşit hizmet verebilmek amacıyla projelerini yürüten Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, verdiğimiz sözleri tek tek yerine getirmeye çalışıyoruz. 1082 km² dağınık bir şekilde bulunan hizmet alanımızdaki insanımızın, yaşadıkları yerde mutlu olması, fiziki şartların iyileştirilmesi ve merkezdeki hizmetlerden kendi mahallerinde de olması amacıyla çalışmalarımızı yürütüyoruz. 2016 yılının ilk 5 ayında 29.400 m² kilit taş döşeme çalışması yapıldı. Bu çalışmalar, Ovacık- Bıçakçı, Emirli, Balabanlı, Bozcayaka, Pirinççi, Kayaköy, Mescitli mahallelerimizde gerçekleşti. Ekiplerimiz çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz BAYSEM’de sınav heyecanı

BAYSEM’de sınav heyecanı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık