Ana Sayfa GÜNDEM ÖDEMİŞ, KİRAZ VE BEYDAĞ’A ÇIKARMA YAPTI

ÖDEMİŞ, KİRAZ VE BEYDAĞ’A ÇIKARMA YAPTI

“BİNALİ YILDIRIM İZMİR VE TÜRKİYE İÇİN BİR ŞANSTIR”

Giriş Tarihi: 27 Mayıs 2016 Cuma 18:59
ÖDEMİŞ, KİRAZ VE BEYDAĞ’A ÇIKARMA YAPTI

Ak Parti Merkez Karar Disiplin Kurulu Üyesi, İzmir Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Çevre Komisyonu Üyesi Av.Kerem Ali Sürekli, Başbakan Binali Yıldırım’ın İzmir ve Türkiye için büyük bir şans olduğunu kaydetti. Sürekli, Ödemiş, Kiraz ve Beydağ’da vatandaşlarla bir araya geldi ve sorunlarını dinledi.

Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem’i ve Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar’ı makamında ziyaret eden Sürekli, belediye başkanlarının sorunlarını ve yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Sürekli, hafta sonu yapılan AK Parti 2. Olağanüstü Kongre’de Genel Başkanlığa ve sonrada Cumhurbaşkanı tarafından Başbakanlık ile görevlendirilen Binali Yıldırım’ın bugüne kadar yaptığı çalışmalarla Türkiye Cumhuriyeti’nin gelmiş geçmiş en başarılı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme bakanı olduğuna dikkat çekerek, “Sayın Binali Yıldırım bakanlıkta göstermiş olduğu başarıyı Başbakanlık’ta da göstereceğine inancım sonsuz” dedi.

Sürekli şöyle konuştu:

“İzmir 60 yıl sonra bir başbakan çıkardı. Artık İzmir’in bir başbakanı var.  Binali Yıldırım’ın Başbakan olması hem İzmir için hem de Türkiye için büyük bir şans tır. Binali Yıldırım’ın başbakan olması hem bize hem de İzmir teşkilatında büyük bir moral oldu. Bu  moral ile hedefimiz İzmir’de Belediye Başkanlığı seçimlerinde başarılı olarak çıkmak olacaktır”

Terör konusunda asla taviz vermeyeceklerini ve operasyonların bir tek terörist  kalmayana tek süreceğine vurgu yapan Sürekli, “Türkiye’yi asla böldürtmeyeceğiz. Bunun için sonuna kadar mücadele edeceğiz” dedi.

  

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz AYDA MAÇ: “ŞANLI TARİHİMİZ STADIMIZLA YAŞAYACAK”

AYDA MAÇ: “ŞANLI TARİHİMİZ STADIMIZLA YAŞAYACAK”

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık