Ana Sayfa İZMİR ÖDEMİŞ'E YAKIŞAN BİR GENÇLİK MERKEZİ

ÖDEMİŞ'E YAKIŞAN BİR GENÇLİK MERKEZİ

ÖDEMİŞ'E YAKIŞAN BİR GENÇLİK MERKEZİ YAPILIYOR İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli Ödemiş’teki ziyaretleri kapsamında Belediye Başkanı A.Mahmut Badem ile birlikte Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulundu. Milletvekili Kerem Ali Sürekli “Ödemiş’e yakışır bir Gençlik Merkezi yapılıyor” dedi.

Giriş Tarihi: 26 Ağustos 2017 Cumartesi 01:19

ÖDEMİŞ'E YAKIŞAN BİR GENÇLİK MERKEZİ

İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli Ödemiş’teki ziyaretleri kapsamında  Belediye Başkanı A.Mahmut Badem ile birlikte Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulundu. Milletvekili Kerem Ali Sürekli “Ödemiş’e yakışır bir Gençlik Merkezi yapılıyor” dedi.

Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne ait Birgi Yolu üzerinde bulunan 22 bin 550 metrekare alanda inşası devam eden Gençlik Merkezi’nde çalışmalar hızla devam ediyor. Basketbol sahası, tenis kortu, kütüphane, kafeterya gibi  eğitim ve spor alanında gençlerin birçok ihtiyacını karşılayacak Gençlik Merkezi’nin 2018’in ilk aylarında tamamlanması planlanıyor.  İnşaat alanında çalışmaları yerinde inceleyerek, bilgiler alan Milletvekili Kerem Ali Sürekli “Başkanımız Mahmut Badem’in seçim çalışmaları kapsamında yer alan projelerden biri de Gençlik Merkezi’ydi.  İnşaatı hızlı bir şekilde devam ediyor. Burada Ödemiş’e yakışır bir Gençlik Merkezi yapılıyor. Hayırlı olsun” dedi. 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık