Ana Sayfa İZMİR ONLAR İNSANLIK ADINA UMUT DAĞITIYORLAR

ONLAR İNSANLIK ADINA UMUT DAĞITIYORLAR

İnsan İçin Umut Derneği Urla'da eğitim gören öğrencilere destekte bulundu. Urla iskele ilkokulunda yapılan törenle, eğitim yılı öncesinde yapılan yardımlar öğrencileri sevindirdi.

Giriş Tarihi: 2 Ağustos 2017 Çarşamba 17:01
ONLAR İNSANLIK ADINA UMUT DAĞITIYORLAR

İnsan İçin Umut Derneği Urla'da eğitim gören öğrencilere destekte bulundu. Urla  iskele ilkokulunda yapılan törenle, eğitim yılı öncesinde yapılan yardımlar öğrencileri sevindirdi.

Urla iskele ilkokulu müdür Nil Akbulut de katıldığı dağıtım töreninde İnsan İçin Umut Derneği Başkanı Menşure Gökçe “Bu öğrencilere yönelik yardımlarımızın başlangıcıdır.

 Yaklaşık 2.000 öğrencimize Eylül ayında kıyafet ve ayakkabı yardımında bulunacağız. Bunun için çalışmalarımız son hızla devam etmektedir” dedi.Urla ilçemizde Umut Çocuklarıyla  bir araya geldik gözlerindeki Işık'ları görmek bizlere huzur veriyor çocukları mutlu görmek biz daha çok çalışmak istiyoruz.

 Biz her yerde olacağız yeter ki  geleceğimiz olan çocuklarımız yarınlara umutla baksınlar, gözleri hep gülsün.

İnsan İçin Umut Derneği Başkanı Menşure Gökçe,“İnsan İçin Umut Derneği 21 Mayıs 2013’te kuruldu. Yaklaşık 5 yıllık bir dernek. Derneğimizin tek amacı ve gayesi insanlara umut olabilmek.

 

Engelli, yaşlı, kadın, erkek, çocuk demeden hepsine el uzatmaya çalışıyoruz. Kampanyalar başlatıyoruz. İzmir’in 30 ilçesindeki ihtiyaç sahibi çocuklara kıyafet dağıtıyoruz. Dağıttığımız zaman o çocukların gözündeki ışıkları görebiliyoruz. O ışığı gördüğümüz zaman biz mutlu oluyoruz. Ben ve ekibim bu yola tek amaç için çıktık. Allah razı olsun deseler yeter, Yarınlarımızı aydınlatacak, vatanına ve milletine bağlı nesiller yetiştirmeye katkımız olsun dedik ve Umut derneğimizi kurduk” dedi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz NOVA  STRATEJİ İŞİNİZİ ZİRVEYE TAŞIYOR

NOVA STRATEJİ İŞİNİZİ ZİRVEYE TAŞIYOR

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık