Ana Sayfa İZMİR RAMAZAN AYININ HUZUR VE MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ

RAMAZAN AYININ HUZUR VE MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar 11 ayın sultanı Ramazan ayı ile ilgili olarak mesaj yayınladı. “Rahmet, bereket ve mağfiret iklimi olan ramazan ayına erişmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz”

Giriş Tarihi: 27 Mayıs 2017 Cumartesi 16:47
RAMAZAN AYININ HUZUR VE MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar 11 ayın sultanı Ramazan ayı ile ilgili olarak mesaj yayınladı. “Rahmet, bereket ve mağfiret iklimi olan ramazan ayına erişmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz” diyen Özçınar “Ramazan ayı sadece oruç tutma değil paylaşma ayıdır” dedi.
Cuma gecesi kılınacak teravih namazı ile başlayacak olan Ramazan ayı ile ilgili olarak Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar yazılı bir mesaj yayınladı. “11 ayın sultanı Ramazan ayına bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diyen Özçınar mesajında şu görüşlere yer verdi, “Ramazan Ayı sadece oruç tutmak, sahura kalkmak değildir. Hoşgörünün, barışın, sevginin, yardımlaşma ve paylaşmanın ayıdır.

Ramazan Ayının ülkemizde yaşanan acı olayların geride kalması için milletçe bütünleşeceğimiz, barışın etrafında kenetleneceğimiz bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Ruhların arındığı, kalplerin parıldadığı, suçların ve günahların azaldığı bu mübarek aydaki bu fırsatı iyi değerlendirmemiz gerektiğini düşünüyorum. Bu vesile ile başta Kiraz ve İzmir’li vatandaşlarımız olmak üzere tüm İslam aleminin Ramazan ayını kutluyor, bu mübarek ayın, bereket, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum”.Dedi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz KOCAOĞLU’dan Gönül Sofrası

KOCAOĞLU’dan Gönül Sofrası

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık