Ana Sayfa KÜLTÜR-SANAT Rotaract'ta Şimşek Dönemi Başladı

Rotaract'ta Şimşek Dönemi Başladı

Rotary 2440. Bölge Federasyonu'na bağlı 8 ilde 42 Rotaract Kulübü ile faaliyet gösteren UR 2440. Bölge Rotaract Temsilciliği görevi Berkay Kiper'den Mehmet Şimşek'e geçti.

Giriş Tarihi: 5 Temmuz 2017 Çarşamba 21:41
Rotaract'ta Şimşek Dönemi Başladı

Rotary 2440. Bölge Federasyonu'na bağlı 8 ilde 42 Rotaract Kulübü ile faaliyet gösteren UR 2440. Bölge Rotaract Temsilciliği görevi Berkay Kiper'den Mehmet Şimşek'e geçti. Rotaract Kulüpleri'nin üyelerinin katılımıyla gerçekleşen törende 2016 - 2017 Dönemi Bölge Rotaract Temsilcisi Berkay Kiper kolyesini 2017 - 2018 Dönemi Bölge Rotaract Temsilcisi Mehmet Şimşek'e takdim ederek yeni dönemde başarılar diledi.

Uluslararası Rotary 2440. Bölge Rotaract Temsilciliği'nde Mehmet Şimşek Dönemi 1 Temmuz itibariyle resmi olarak başladı.

Bölge Rotaract Temsilciliği görevinin yeni sahibi Mehmet Şimşek; Berkay Kiper'e yapmış olduğu üstün hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, yeni dönemde devraldıkları bu onurlu görevde "Rotary: Fark Yaratır" dönem sloganından hareketle insanlığa hizmet için fark yaratan proje ve çalışmalarla imza atacaklarını, 2440. Bölge ve Rotaract'ı her alanda gururla temsil edeceklerini dile getirdi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık