Ana Sayfa İZMİR Sabah sporu gibisi yok!

Sabah sporu gibisi yok!

Bayraklı Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği sabah sporu havaların ısınmasıyla tekrar başladı. Haftanın iki günü genci yaşlısı spor yapmak için Şehit Ümit Boz Spor Tesislerinde bir araya geliyor.

Giriş Tarihi: 7 Haziran 2017 Çarşamba 10:06
Sabah sporu gibisi yok!

Spor alt yapısına ve sporculara verdiği destekle adından söz ettiren Bayraklı Belediyesi, açtığı spor okullarıyla çocuklar ve gençler için farklı alternatifler sunuyor. Öğrencilerden ev hanımlarına, emeklilere kadar 7'den 70'e herkese sabah sporu yaptıran Bayraklı Belediyesi’nin programı her sabah saat 08.00’de Şehit Ümit Boz Spor Tesisleri’nde başlıyor. Eğitmen eşliğinde yapılan spor yaklaşık bir saat sürüyor. Açma germeyle başlayan program, farklı spor hareketleriyle devam ediyor.

DOĞRU ŞEKİLDE SPOR YAPILIYOR

Sabah sporu organizasyonlarının artık bir gelenek haline geldiğine dikkat çeken Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Şehit Ümit Boz sabah sporunun en yoğun yapıldığı tesisimiz. Vatandaşlarımız spor hocası eşliğinde ve doğru şekilde spor yapıyor. Bu programa katılım oldukça yüksek oluyor. Vakti olan herkesi bekliyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İSTANBUL AĞAÇ A.Ş’DEN ÖDEMİŞ SÜS BİTKİLERİ ÜRETİCİLERİNE DESTEK

İSTANBUL AĞAÇ A.Ş’DEN ÖDEMİŞ SÜS BİTKİLERİ ÜRETİCİLERİNE DESTEK

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık