Ana Sayfa KÜLTÜR-SANAT ŞAKAYLA KARIŞIK ŞARKICI OLDUK

ŞAKAYLA KARIŞIK ŞARKICI OLDUK

Bu güne kadar birçok şarkıcı hikâyesini ekranlarda ya da röportajlarında anlatmıştır bunların hepsi de aynı ya da benzer olayların etrafında döner durur.

Giriş Tarihi: 12 Ağustos 2017 Cumartesi 01:48
ŞAKAYLA KARIŞIK ŞARKICI OLDUK

Bu güne kadar birçok şarkıcı hikâyesini ekranlarda ya da röportajlarında anlatmıştır bunların hepsi de aynı ya da benzer olayların etrafında döner durur.

 

Çok başarılı iki müzisyenin şakalaşırken şarkıcı olmalarına ne rastlamışsınızdır nede bundan sonra rastlarsınız. 2645 Records logosuyla müzik dünyasına “ABİ” isimli şarkılarıyla giriş yapan kafadar müzisyenler, arka plandan ön tarafa geçti ve farklı bir dünyada yolculuğa başladılar.

 

Stüdyoda müzik yaparken aralarındaki konuşmaları kayda alan usta müzisyenler, altına müzik döşeyince de şarkıları “ABİ” ortaya çıktı. Şarkıyı bir soliste satmaya kıyamayan Alihan ve Adem kendileri seslendirdi ve bu yılın en iddialı eseri “ABİ” ortaya çıktı. 200 ‘ün üzerinde albümde aranjör olarak görev alan Alihan İnanlı “Bir gün benim seslendireceğim şarkıya aranje yapacağım aklıma gelmezdi.

İkili olarak daha birçok işe imza atacağız ama ABİ son 20 yılın en samimi eseri oldu” dedi. Bir çok sanatçı titiz çalıştığını anlatmak için çalışmasının ne kadar uzun sürdüğünü anlatır kafadar müzisyenlerden Adem “Bizim işimiz 1 gecede bitti iddia ediyorum ki piyasanın en itinayla çalışılmış şarkısıdır” diyerek göndermesini de yaptı. Biz sanat yapmak için değil herkesi eğlendirmeye, geldik ifadesinde bulunan Alihan ve Adem, “ABİ” isimli eserlerine usta yönetmen Yekta Özbilen tarafından bir de performans klip’i çektiler.

Alihan&ADEM “ABİ” Klip link

https://www.youtube.com/watch?v=LdYNNRYkkUc

2645 BASIN DANIŞMANI

SELÇUK AKA

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık