Ana Sayfa GÜNDEM "SEÇİLMİŞİ ATANMIŞA EZDİRMEM"

"SEÇİLMİŞİ ATANMIŞA EZDİRMEM"

“Hiçbir bürokrat benim ilçe başkanımı ezemez” Foça 6. Olağan İlçe Kongresi’nde konuşan AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, teşkilat içerisinde güçlülüğün önemine değinerek, “Hiçbir bürokrat benim ilçe başkanımı ezemez, görmezden gelemez. Benim bir ilçedeki ilçe başkanıma yapılan yanlış bana yapılmış bir yanlıştır. Benim ilçe başkanım sokağa çıkınca dimdik yürüyecek, biz de arkasında duracağız” diye vurguladı.

Giriş Tarihi: 10 Nisan 2018 Salı 13:22

Foça 6. Olağan İlçe Kongresi’nde konuşan AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, teşkilat içerisinde güçlülüğün önemine değinerek, “Hiçbir bürokrat benim ilçe başkanımı ezemez, görmezden gelemez. Benim bir ilçedeki ilçe başkanıma yapılan yanlış bana yapılmış bir yanlıştır. Benim ilçe başkanım sokağa çıkınca dimdik yürüyecek, biz de arkasında duracağız” diye vurguladı.

AK Parti İzmir’de 21 Mart’ta Bergama ile başlayan kongre süreci, bugün Foça ilçesi ile devam etti. Foça Kültür Merkezi’nde gerçekleşen Foça 6. Olağan İlçe Kongresi’nde konuşmalarına başlayan AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, “Yeni ilçe başkanımız seçildikten sonra ilk görevi, kuruluşundan bu güne kadar teşkilatımızda görev alan, alınteri dökmüş kim varsa gidip elini öpeceğim. Çünkü bu davaya hizmet eden herkesin eli öpülür. Bu dava içerisinde neden siyaset yaptığınızı bilmezseniz, sıkılırsınız. Buralarda kendi adına beklenti içinde olmayan, geleceği ve çocukları adına beklenti içinde olanlara ihtiyacımız var. Onlara omuz vermemiz gerekiyor. Ancak o şekilde başarılı oluruz. Bizim samimi dava arkadaşlarına ihtiyacımız var. Foça’da inanmış bir nüfusumuz olursa, Foça’ya AK Parti bayrağı dikebiliriz. İnanıyorum ki Foça’da oturan herkes vatanını, milletini çok seviyor, vatanı için her fedakarlığı yapmaya hazır” diye konuştu.

“KONGRELERDEN SONRA FOÇA’DA ÇALINMADIK KAPI KALMAYACAK”
Kongreye konuşan AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, “Bizim siyasi olarak farklı görüşlerimiz olabilir. Ama bu vatan, millet için ortak değerlerimiz çok fazla. Onlar da kendi içinde güzel şeyler yapılmasını çok istiyorlar” dedi. Şengül, “Ülkemiz dışarıya karşı dik durduğunda, haksızlıklar karşısında ses çıkarıldığında hepimizin hoşuna gitmiyor mu? Eskiden pasaportumuzu gördükleri zaman bize her türlü hakaretler yapılırdı. Şimdi saygınlık görüyoruz. Özgüvenimiz var. Liderimiz gücünü bizden alıyor, biz ne kadar arkasında durursak, liderimiz o kadar güçlü olur” diye belirterek, “Eğer bu davaya inanıyor ve samimiysen, sana hangi görev verilirse verilsin yapacaksın, verilmiyorsa kendine görev çıkaracaksın. Kongreler bittikten sonra Foça’da girilmedik ev çalınmadık kapı kalmayacak. Bu vatanın evlatları nasıl 15 Temmuz’da sokaklara inip, bu hainlere karşı canını ve göğsünü siper ettiyse, bu partiyi kuranlar bu partiyi kimseye yedirmez. Bu parti içinde bulunmakla da partiye sahip çıkılmaz. Beraber olacağız, kavgaları kenara bırakacağız. Kadın kollarımız, gençlik kollarımız yeniden örgütlenecek” diye kaydetti.

“İLÇE BAŞKANIM SOKAĞA ÇIKINCA DİK YÜRÜYECEK, BİZ DE ARKASINDA DURACAĞIZ”
Foça 6. Olağan İlçe Kongresine konuşan AK Parti İzmir İl Başkanı Şengül, “Geçmiş süreçte olanları kenara bırakıyoruz. Benim teşkilatım kendi içinde güçlü olacak ki orada başarılı olalım. Hiçbir bürokrat benim ilçe başkanımı ezemez, görmezden gelemez. Kongrelerden sonra ilçe başkanlarımızı tek tek gezeceğiz. Kimin nerede sorunu varsa ilgileneceğiz. Benim bir ilçedeki ilçe başkanıma yapılan yanlış bana yapılmış bir yanlıştır. Benim ilçe başkanım sokağa çıkınca dimdik yürüyecek, biz de arkasında duracağız” diye vurguladı. Foça’da 24. İlçe kongrelerini yapan AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül şöyle devam etti, “28’inde il kongremiz var. Cumhurbaşkanımız ve başbakanımızın katılımlarıyla gerçekleşecek. Özellikle herkesi davet ediyorum çünkü kongrelerimizde inanılmaz sürprizlerimiz var, damgalarımızı vuracağız. Bu yüzden kimseye randevu vermeyin diyerek kongreyle ilgili İzmirlilere sürpriz sinyalleri verdi. Foça bizim için çok önemli. Bir bakıyoruz Foça sit alan ilan edilmiş, çivi çakamıyorsun. Bunları birlikte aşacağız. Buradaki yerel yönetimleri alalım, tüm bu sorunları birlikte aşacağız”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz ARDAHAN'DA GENÇ ÇİFTÇİ YE GECE OPERASYONU

ARDAHAN'DA GENÇ ÇİFTÇİ YE GECE OPERASYONU

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık