Ana Sayfa İZMİR SÜREKLİ KINIK’TAN AYRILMIYOR.

SÜREKLİ KINIK’TAN AYRILMIYOR.

Ak Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli 02.08.2017 Çarşamba günü saat 19 00'da Kınık ilçesini ziyaret etti.Sürekli ilk olarak

Giriş Tarihi: 4 Ağustos 2017 Cuma 03:13
SÜREKLİ KINIK’TAN AYRILMIYOR.

Cevdet ŞEN - KINIK

 

Ak Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli  02.08.2017 Çarşamba  günü saat 19 00'da Kınık ilçesini ziyaret etti.Sürekli ilk olarak Poyracık Mahallesi Belediye Hizmet binasında Başkan Dr Sadık Doğruer ,Kınık İlçe Başkanı Sami Mollaahmet ve Ak Parti Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

 

Daha sonra Poyracık Semt Pazarını gezen Sürekli vatandaşlar ve esnafla sohbet edip Başkan Sadık Doğruer ile beraber pazardan alışveriş yaptıktan sonra Poyracık Çiftçi Malları Koruma Meclisi Başkanlığı, Bakırçay Sulama Birliği,Poyracık Tarımsal Kalkınma Kooperatifini ziyaret etti.

 

 Sürekli ziyaretleri esnasında yaptığı açıklamada “   Ak Parti olarak Kınık ilçesine çok önem veriyoruz Kınık ilçemizde başarılı bir Belediye Başkanımız var Doktor Belediye Başkanımız Kınık'ın tüm sorunlarını çıkarmış reçeteyi yazarak bizlere iletti bizler de bu reçeteye göre hizmetleri yapmaya başladık ve devam ediyoruz.

 

 ilçenin en büyük sorunu olan Devlet Hastanesi inşaatı devam ediyor,Kınık Töki konutları 2017 sonunda teslim edilecek Doğalgaz Kınık'a geldi,Maden Şehitleri Parkı tamamlanarak hizmete açıldı.

 

 Kınık Öğretmen evi ihalesi yapıldı bu yıl içerisinde yapımına başlanacak yani kısacası Kınık kabuğunu kırdı gelişmeye doğru ilerliyor İlçede daha önce yapılan araştırmada 6 milyar ton rezerv olarak tespiti yapılan  Kömür madeninin açılması ile Kınık göç veren ilçe konumundan göç alan ilçe konumuna gelecek.

 Bizde Kınık Belediye Başkanımız Dr Sadık Doğruer ile Kınık'ı buna hazırlamak için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 Kerem Ali Sürekli daha sonra Yayakent Mahallesinde bulunan üretici rampasını ziyaret ederek salçalık domates teslimini izleyip üreticiler ile çay sohbeti yaptıktan sonra Kınık İlçesinden ayrıldı.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kemeraltı'nda 3 büyük adım

Kemeraltı'nda 3 büyük adım

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık