Ana Sayfa İZMİR Taha Ve Furkan Sarıçelik’in Mutlu Günü

Taha Ve Furkan Sarıçelik’in Mutlu Günü

İzmir iş dünyasının tanınmış simalarından Çelik Kardeşler yönetim kurulu başkanı Murat Sarıçelik’in iki oğlu Taha ve Furkan erkekliğe ilk adımı attı. Taha ve Furkan kardeşlerin sünnet düğününde en büyük sürprizi efsane futbolcu Tanju Çolak yaptı.

Giriş Tarihi: 10 Haziran 2016 Cuma 11:49
Taha Ve Furkan Sarıçelik’in Mutlu Günü

Saklıbahçe kır düğün salonunda gerçekleşen sünnet düğüne İzmir’in iş, siyaset ve spor dünyasından seçkin bir davetli listesi katıldı. Sünnet düğününün yapıldığı alanı hıncahınç dolduran davetliler Sarıçelik ailesini yalnız bırakmadı. İzmir’in tanınmış simaları, iş dünyasından dostları ve ailesi Murat Sarıçelik’in yanında oldu. Davetliler, özel olarak hazırlanan görkemli eğlence programları ile doyasıya eğlendi.

GECENİN SÜRPRİZİ TANJU ÇOLAK’TAN

Düğün gecesi en büyük sürprizi Tanju Çolak yaptı. Murat Sarıçelik, gecenin ilerleyen saatlerinde mikrofonu eline alarak katılan davetlilere teşekkür etti. Sarıçelik yoğun programına rağmen kendisini kırmayarak düğüne gelen yakın dostu Tanju Çolak’ı birlikte çiftetelli oynamaya davet etti. Davet üzerine sahneye çıkan Çolak Murat Sarıçelik ve oğulları Furkan ve Taha ile birlikte çifttetelli oynadı. Gösteriyi dört gözle izleyen seyirciler alkış tufanı kopardı.

KİMLER KATILDI?

İzmir’in siyaset ve iş dünyası bu düğünde buluştu. Düğüne Kral lakaplı efsane oyuncu Tanju Çolak, Ak Parti İzmir eski il başkanı Ömer Cihat Akay, Şakran belediyesi eski başkanı İbrahim Etem Yorulmaz, Ak Parti İzmir il disiplin kurulu üyesi Hasan Özcan, Ege Toplumsal Düşünce Derneği başkanı Cem Kavur, BATI KOOP genel başkanı Halil Kurt, Nestyap yönetim kurulu başkanı Okan Koç, Ege Toplumsal Düşünce Derneği genel başkan yardımcısı Ali Gökdemir ve daha birçok seçkin davetli katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DİKKAT SU KESİNTİSİ

DİKKAT SU KESİNTİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık