Ana Sayfa İZMİR Takım arkadaşlarına tecavüz ettiler

Takım arkadaşlarına tecavüz ettiler

ABD'de lise öğrencisi 16, 17 ve 18 yaşındaki 3 beyaz öğrenci siyahi bir takım arkadaşlarına tecavüz etti. Korkunç olay ırkçılığın gençler arasında ne boyutlarda olduğunu bir kez daha gösterdi.

Giriş Tarihi: 26 Mayıs 2016 Perşembe 21:02
Takım arkadaşlarına tecavüz ettiler

18 yaşındaki John Howard, 17 yaşındaki Tanner Ward ve ismi açıklanmayan 16 yaşındaki 3 zanlı Amerikan futbol takımından siyahi bir arkadaşlarına önce tecavüz etti, daha sonra çıplak bir şekilde takım otobüsüne bindirdirip ırkıçı Ku Klux Klan'ın marşını söylettiler. Idoha eyaletinde yaşanan olayda 3 genç zihinsel olarak engelli olduğu belirtilen siyahi takım arakadaşlarına bir cisimle defalarca tecavüz etti.

Dietrich Lisesi'nde soyunma odasında gerçekleşen korkunç olayın ardından konuşan siyahi genç "Bağırdım ama kimse yoktu. Tamamen alt üst olmuş durumdayım. hayatımda böyle bir acı böyle korkunç bşr olay yaşlamadım. Olay sırasında sürekli kahkaha atıyorlardı" dedi.

Kimliği açıklanmayan siyahi gencin küçük yaşta beyaz bir aşle tarafından evlatlık edinildiği, yaşadığı yerde ise sürekli ırkçı eylemlere maruz kaldığı belirtiliyor. Gencin ailesi Dietrich Lisesi'ne 10 milyon dolarlık bir tazminat davası açtı.

3 zanlının yargılanma sürecine de geçildi. Mahkemede ağlayan tecavüzcüler, hakimden af diledi. Henüz nihai karar verilmemekle birlikte zanlıların çok ağır bir ceza alması bekleniyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DOĞAN: YILLARDIR İHMAL EDİLEN KARABAĞLAR, HAK ETTİĞİ HİZMETE BİZİMLE KAVUŞACAK

DOĞAN: YILLARDIR İHMAL EDİLEN KARABAĞLAR, HAK ETTİĞİ HİZMETE BİZİMLE KAVUŞACAK

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık