Ana Sayfa İZMİR TARİHİN SAYFALARINDA ALTIN HARFLERLE AK PARTİ YAZIYOR

TARİHİN SAYFALARINDA ALTIN HARFLERLE AK PARTİ YAZIYOR

Adalet ve Kalkınma partisi İl Teşkilattan sorumlu başkan yardımcısı Abdurrahman Tosun Bergama ilçe teşkilatının düzenlediği Gönül Sofrasının konuğu oldu. Sahneye davet edilen Tosun gelecek nesillere yaşadığımızdan çok daha güzel bir dünya ve gelecek bırakabilmek amacıyla çıktıkları bu kutlu yürüyüşte ellerinden gelenin fazlasını yapmak için gayret gösterdiklerini ve davaya olan inançlarıyla da bunu rahatlıkla başarabildiklerini vurguladığı konuşmasında şunları söyledi " Ak Parti Başarısını Türk Siyasetine Altın Harflerle Yazdıracak"

Giriş Tarihi: 21 Haziran 2016 Salı 22:52
TARİHİN SAYFALARINDA ALTIN HARFLERLE AK PARTİ YAZIYOR
Adalet ve Kalkınma partisi İl Teşkilattan sorumlu başkan yardımcısı Abdurrahman Tosun Foça ilçe teşkilatının düzenlediği Gönül Sofrasının konuğu oldu. Sahneye davet edilen Tosun gelecek nesillere yaşadığımızdan çok daha güzel bir dünya ve gelecek bırakabilmek amacıyla çıktıkları bu kutlu yürüyüşte ellerinden gelenin fazlasını yapmak için gayret gösterdiklerini ve davaya olan inançlarıyla da bunu rahatlıkla başarabildiklerini vurguladığı konuşmasında şunları söyledi  " Ak Parti Başarısını Türk Siyasetine Altın Harflerle Yazdıracak"

Tahsin TUNA/Bergama/ Ak Partide Hedef Başkanılık Sistemi, ve Cumhur Başkanı Tayyip Erdoğan'ı İse Başkan Yapmak Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Teşkilatı  Bergama Öğretmenevinde Üst kademe yönetimine verdiği  iftar yemeğinde "Hedefimiz Başkanlık Sistemi, Cumhur Başkanımız Tayyip Erdoğan'ıda Başkan yapmak için çalışacağız" diyerek birlik ve beraberlik mesajı verildi.

İlçe Başkanı Mustafa Durmaz, İl Teşkilat Başkanı Abdurrahman Tosun, başta olamak üzere Ak Parti Bergama İlçe Teşkilatının tüm üst kademe yönetimi Kadın ve Gençlik Kolları, Mahalle Temsilcileri ve tüm Delegeler iftar yemeğinde bir araya geldiler.

İftar yemeğinde ilek söz alan Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmaz,  Ramazan ve iftar sofralarının birlik beraberliği,  dostluk ve kaynaşmayı, paylaşma ve dayanışma imkanı verdiğini hatırlatarak "Bu durum Türk Milletinin dayanak noktasıdır. Mübarek Ramazan ayında varsa aramızda hukuklarımız birbirimize helal edelim. Ülke olarak Çevremizdeki ateş çemberinden çıkmak için birbirimize toplum olarak kenetlenmeliyiz" çağrısında bulundu.

Daha sonra söz alan İl Teşkilat Başkanı Abdurrahman Tosun İse konuşmasında "Biz her türlü engellemelere rağmen tıkanan parlamenter sisteme karşılık, bu ülkenin vizyonununa uygun olarak  Başkanlık sistemini getirmek için çalışacağız. Bu görev bize düşüyor. Başkanlık sisteminin oluşmasından sonrada Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ıda  Başkan olarak yönetime getireceğiz. İşimiz henüz bitmedi. Faaliyetlerimizi hızla sürdürmeliyiz. Bizim her faaliyetimizin altında bir sebep vardır. Kapı kapı dolaşarak vatandaşlarımıza derdin sorunların ne diye sorulması bizim için çok önemlidir. Bunun için mahalle başkanlıklarının güçlenmesi için tekrar tekrar çalışmalıyız. Başkanlık sistemini getirip Cumhur Başkanımızı Başkan yaparak'ta Ak Partinin siyasetdeki bu başarısını Türk siyasi tarihine  altın harflerle yazdırmalıyız" dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DİKKAT SU KESİNTİSİ

DİKKAT SU KESİNTİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık