Ana Sayfa DÜNYA Televizyon yapımcısı Daisy Goodwin: Başbakanlık ofisinde taciz edildim!

Televizyon yapımcısı Daisy Goodwin: Başbakanlık ofisinde taciz edildim!

İngiltere'nin ünlü televizyon yapımcılarından Daisy Goodwin, Cameron hükümetinden bir yetkilinin başbakanlık ofisinde gerçekleşen bir yemek davetinin ardından kendisini taciz ettiğini söyledi

Giriş Tarihi: 14 Kasım 2017 Salı 16:33
Televizyon yapımcısı Daisy Goodwin: Başbakanlık ofisinde taciz edildim!

Victoria adlı dram dizisinin yaratıcısı kadın yapımcı Daisy Goodwin, bu olayın Başbakan David Cameron'un Downing Street'teki ofisini ziyaret ederken gerçekleştiğini söyledi. Olayın ardından yetkili Goodwin'e televizyon programında tartışılabilecek bir konu üzerinde konuşmak için bir toplantıya davet eden bir mail attı.
 

TACİZCİ BENDEN GENÇTİ


DHA'nın haberine göre, tacizcisinin adını vermek istemeyen Goodwin, olay olduğu sırada tacizcinin kendisinden birkaç yaş genç olduğunu söyledi. Goodwin'in verdiği bilgilere göre ismi verilmeyen bu yetkili Cameron'un görevde olduğu 2010-2016 yıllarında görev yapmaktaydı.
 

"15 YAŞINDAYKEN DE..."


İngiltere'de şimdiye kadar savunma bakanı Michael Fallon taciz suçlamaları nedeniyle istifa ederken, muhafazakar meclis üyesi Damian Green ve ülkenin uluslararası ticaret bakanı Mark Garnier de taciz suçlamalarıyla karşı karşıya.

Radio Times'a konuşan Goodwin, ayrıca bu olaydan ayrı olarak 15 yaşındayken Londra'da bir trendeki görevlinin ellerini bacaklarının arasına koyduğunu da anlattı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz ERSU HIZIR,TÜRKİYE MECLİS ÜYELERİ BİRLİĞİ’NE

ERSU HIZIR,TÜRKİYE MECLİS ÜYELERİ BİRLİĞİ’NE

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık