Ana Sayfa KÜLTÜR-SANAT TURİZME HAMAM DESTEĞİ

TURİZME HAMAM DESTEĞİ

Ataşehir Vois Otel’in genel müdürü Ufuk Bulut, kış turizmine Türk hamamının büyük katkı sağlayacağını savundu. Otel işletmeciliği yanında başarılı bir

Giriş Tarihi: 31 Aralık 2017 Pazar 21:16
TURİZME HAMAM DESTEĞİ

Ataşehir Vois Otel’in genel müdürü Ufuk Bulut, kış turizmine Türk hamamının büyük katkı sağlayacağını savundu. Otel işletmeciliği yanında başarılı bir gazeteci olan Ufuk Bulut, birçok gazetede siyaset ve magazin yazdı.

Gazeteci kimliği dolayısıyla daha geniş ve farklı bir pencereden baktığını ifade eden Ufuk Bulut, yaz aylarında sahillerimiz ve bu sahillerdeki tesislerimizin turizme başarıyla hizmet verdiğini, fakat kış aylarında aynı başarıyı gösteremediğimizi savundu.

Osmanlı hayranı olan Avrupalıya, işletmesini yaptığı Vois otel bünyesinde açacağı Türk hamamıyla hizmet vereceğini açıklayan Bulut, Osmanlı süsleme sanatı ve mimari anlayışıyla yapacakları, kişiye özel bölümlerin de yer alacağı tesisin, birçok ülkede tanıtımının yapılıp, önemli bir turist akışı sağlayacaklarına inandıklarını sözlerine ekledi. Görselliğinin yanında Türk hamamının sağlığa faydalarını da belirteceklerini söyleyen Ufuk Bulut “Osmanlı mimarisiyle Türk hamamını tanıtıp turizme önemli bir katkı sağlayacağız. Bazen gözümüzden kaçan detaylar bizi başarılı olmaktan geri koyar. Biz de hamam konseptini atladığımızı fark ettik ve bu eksikliği bünyemizde tamamlamaya çalışıyoruz” dedi.

VOİS OTEL BASIN DANIŞMANI

SELÇUK AKA

0535 577 47 19

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık