Ana Sayfa İZMİR Türk Milleti 2018 de Güven Huzur ve Refah İstiyor

Türk Milleti 2018 de Güven Huzur ve Refah İstiyor

Güvenliğin, huzurun ve ekonomik sıkıntılardan geçim darlığı ve zorluğunun had safhaya ulaştığı 2017 yılını geride bırakıyoruz.

Giriş Tarihi: 31 Aralık 2017 Pazar 21:48
Türk Milleti 2018 de Güven Huzur ve Refah İstiyor

2016 Yılında yaşanan ihanet girişimleri hain terörist eylemler ve daralan ekonomik ortamdan dolayı Türk Milleti büyük acılar ve kayıplar yaşamıştır. Türk milleti 2017 yılında da kaybeden, bunalan, dara düşen taraf olmuştur. Türkiye çok ciddi risklerle karşı karşıya ve büyük tehditlerle boğuşmaktadır.

Terör ve ihanetin dışında Türk düşmanlarına destekte sınır tanımayan ülkemiz üzerinde hain emelleri olan küresel emperyalist devletlerle de mücadele etme çabası içinde olunmuş, bu durum ekonomik ve siyasi zorluklara vesile olmuştur.
Bir taraftan da Sosyal sorunların, şiddetin giderek artması, işsizliğin had safhada olması bununla birlikte ekonomik sorunlardan dolayı ücretli, esnaf, iş alemi yani toplumun her kesiminin dara düşmesi arzu edilmeyen acı keder ve ıstıraba sebep olmuştur.
İnancımız ve Duamız odur ki; Türk milleti bu zorlukları aşacak bu sarmaldan kurtulacaktır. Bu olumsuz manzaraya rağmen Milletimizin 2018 yılıyla ilgili beslediği umutlar, düşünü kurduğu güzel günler doğal olarak bir hayli fazladır ve bunu hak etmektedir. Milliyetçi Hareket Partisi de düşü kurulan güzel günlerin gelmesi ve yaşanması için her türlü mücadeleyi verme kararlılığındadır. Bizler Türk Milleti için varız Türk Devleti için varız ve her türlü fedakarlığa da hazırız.
Dileğim 2018 yılında güzel ülkemizin ihanet sarmalından biran önce çıkması, refaha ve mutluluğa taze başlangıçlar yapması ve sımsıcak duygularla milletimizin birlik ve beraberlik içersinde bulunması olacaktır. İnancım odur ki Türk milleti kendisine yönelen musibetlerden eninde sonunda kurtulacak tehdit ve tehlikelerden, milli birlik ve beraberlik ruhuyla kurtulacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle Büyük Türk Milletinin yeni yılını tüm içtenliğimle kutluyor, karşıladığımız 2018 yılının kalıcı bir huzura, artan saadete ve yoğunlaşan mutluluğa vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Aysun Önal Uyar 'Buca Yenilenmeli' Sloganıyla Yola Çıktı

Aysun Önal Uyar 'Buca Yenilenmeli' Sloganıyla Yola Çıktı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık