Ana Sayfa KÜLTÜR-SANAT ÜNLÜ POPÇU GÜLŞEN’DEN ÖNCE TULGA VARDI

ÜNLÜ POPÇU GÜLŞEN’DEN ÖNCE TULGA VARDI

Ünlü Popçu Gülşen bayramda Bodrum’u sallarken, henüz ünlü olmadan önce klibinde oynadığı Sanatçı Tulga da, balık restoranlarıyla ünlü Akyaka’da Azmakbaşı Cennet Restaurant'ta, tatilcilere Ege’de Akdeniz akşamları yaşattı.

Giriş Tarihi: 4 Eylül 2017 Pazartesi 16:18
ÜNLÜ POPÇU GÜLŞEN’DEN ÖNCE TULGA VARDI

         Son yılların gözde pop müzik sanatçısı Gülşen’in zirveye çıkmadan önce, 1996 yılında söz ve müziği Tulga’ya ait dillerden düşmeyen, ”Ay bu kız beni öldürecek” adlı şarkının klibinde oynadığı ortaya çıktı.


         Bayram tatilinde Muğla’nın dünyaca ünlü Akyaka Beldesi mahallesinde Azmakbaşı Cennet Restaurant’ta sahne alan Tulga (Aktuğ), yıllar öncesi çıkış parçası olan ”Ay bu kız beni öldürecek” şarkısını söylediği anlarda nostalji fırtınası estirerek, dakikalarca alkışlandı. Gitar, mızıka ve elektro davulla birlikte aynı anda 3 enstrüman çalan Tulga; söylediği İngilizce, Türkçe, Latin, Pop ve Türk Sanat Müziği şarkılarıyla, İstanbul, Manisa, İzmir, Ödemiş ve Muğla genelinden gelen tatilcilere; 70’lerden bugüne, Ege’nin Cennetinde Akdeniz akşamlarını bir kez daha yaşattı.


         Sahne öncesi sohbet ettiğimiz; Aslen İstanbullu olan ve dört yıl önce çalışmak için Avusturalya’ya giderek Avustralya vatandaşlığına geçen 44 yaşındaki Sanatçı Tulga, yaz kış Akyaka’da sahne almaya devam edeceğine dikkat çekerek; “Geçim hayatın gerçeği. Artık Avustralya vatandaşı olsam da  hani bir özdeyiş var, “Bülbülü Altın kafese koymuşlar, ille de vatanım demiş.” Derler.  İşte ben de, o Bülbülün insan haliyim.” dedi. AjansSevgi Marmaris

GÜLŞEN VE TULGA KLİBİ - Ay Bu Kız Beni Öldürecek

https://www.youtube.com/watch?v=bkpMXafAXiE

Fotoğraflar:
         6)  Azmak Başı Cennet Restaurant işletmecisi Kemal Şahin; tatilcilerin yoğun ilgisinin mutluluğunu, “kızçelerim” dediği kızları Müge ve  Meltem’le birlikte yaşadı.
       
        4) Hülya - Hakan - Mina Başarıcı, Songül - Yusuf -  Eşref Ağır.
       
        5) Mehmet - Esra Karakulak.

        7) Sezer Güldergen, Ezgi Kafkasl
ı ve Gizem Umaçşan.

        8) Neslihan - Ahmet Yaz
ıcılar, Tunç Davut, Sinem Altındağ ve Sevinç Göçügenci.


 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık