Ana Sayfa İZMİR YARDIMLAR İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILIYOR

YARDIMLAR İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILIYOR

Ramazan ayı dolayısıyla hayırseverler tarafından yapılan yardımlar dernek ve sivil toplum kuruluşları aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaya devam ediyor.

Giriş Tarihi: 22 Haziran 2017 Perşembe 10:43
YARDIMLAR İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILIYOR

İzmir Genç Manisa Spor Kulübü sekreteri Murat Aksakal'ın aracılığı ile hayırsever bir işadamı tarafından bağışlanan ayakkabılar İzmir Manisalılar Derneği'ne teslim edildi. Dernek Başkanı Halit Oran ise hayırsever işadamı tarafından bağışlanan ayakkabıları ihtiyaç sahiplerine dağıtmaya başladı. yapılan yardımların amacına uygun bir şekilde dağıtıldığını belirten Manisalılar Derneği Başkanı Halit Oran, yardım yapan işadamı ve aracı olan Genç  Manisa Spor Kulübü sekreteri Murat Aksakal'a teşekkür etti.

Oran, "Mübarek Ramazan ayında işadamlarımızın böyle bir davranışta bulunması takdire şayandır. Bizler dernek yönetimi olarak bağışlanan ayakkabıları yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahibi ailelere dağıttık ve dağıtmaya devam ediyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.

Oran, yardımın bayram öncesi yapılmasının da çok önemli olduğunu belirterek, özellikle çocukların yapılan yardımdan dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İzmir’in birçok ilçesinden on binlerce vatandaş Bayraklı’ya akın etti

İzmir’in birçok ilçesinden on binlerce vatandaş Bayraklı’ya akın etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık