Ana Sayfa KÜLTÜR-SANAT YILDIZ ASYALI'YA PSİKOLOG DESTEĞİ

YILDIZ ASYALI'YA PSİKOLOG DESTEĞİ

Elif isimli günlük dizi filmin ünlü oyuncusu Tıldız Asyalı, psikolog yardımı almaya başladı. Yalnız başına bir hayat kurmaya çalışmanın ve bir evlat sahibi olmanın günümüz koşullarında zorluğunu psikolog yardımıyla aşmayı hedefleyen Yıldız Asyalı

Giriş Tarihi: 8 Kasım 2018 Perşembe 09:01
YILDIZ ASYALI'YA PSİKOLOG DESTEĞİ

Elif isimli günlük dizi filmin ünlü oyuncusu Tıldız Asyalı, psikolog yardımı almaya başladı. Yalnız başına bir hayat kurmaya çalışmanın ve bir evlat sahibi olmanın günümüz koşullarında zorluğunu psikolog yardımıyla aşmayı hedefleyen

Yıldız Asyalı
“Belli bir kariyer sahibi bir oyuncu olmanın yanında hayatla tek başına mücadele etmek çok zor, ayrıca bir kız evlat sahibiyim ve onu doğru bir birey olarak yetiştirmeye çalışmanın telaşını en zararsız atlatmanın yolunu psikoloğa gitmek olarak düşündüm.


Yeni anne olmuş her kadınında mutlaka bir danışmanla, evlatlarını yarınlara hazırlamak durumunda olduklarını savunuyorum” dedi.

Gerginliğinizi kontrol altına alamıyorsanız, durduk yere gözleriniz doluyorsa, uzun süredir duygusal bir çalkantı halindeyseniz, hayatınızda köklü değişiklikler yaşadıysanız, fobileriniz oluşmaya başladıysa mutlaka bir psikologla görüşmek zorundasınız ifadesinde bulunan Yıldız Asyalı, oyunculuk gibi ruh geçişlerini sık sık yaşayan meslekler içinde gereklilik olduğunu vurguladı.
YEŞİL YAPIM BASIN DANIŞMANI: SELÇUK AKA
0535 577 47 19

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz KUŞUM AYDIN ALDIĞI HEDİYEYİ SÖYLEMEDİ

KUŞUM AYDIN ALDIĞI HEDİYEYİ SÖYLEMEDİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık