Ana Sayfa SİYASET YÜCE TÜRK MİLLETİNE ve KAMUOYUNA

YÜCE TÜRK MİLLETİNE ve KAMUOYUNA

Ülkemizin içinden geçmiş olduğu bu sıkıntılı süreçte, devletimizin ve milletimizin birliği, dirligi ve güvenliği için her türlü fedakarlığı yapan askerimize, polisimize ve halkımıza teşekkür ediyor , bununla birlikte ihtiyaç halinde, Alperen Ocakları olarak Yüce Türk devletinin bekası ve aziz milletimizin geleceği için

Giriş Tarihi: 13 Şubat 2018 Salı 23:44
YÜCE TÜRK MİLLETİNE ve KAMUOYUNA

Ülkemizin içinden geçmiş olduğu bu sıkıntılı süreçte, devletimizin ve milletimizin birliği, dirligi ve güvenliği için her türlü fedakarlığı yapan askerimize, polisimize ve halkımıza teşekkür ediyor , bununla birlikte ihtiyaç halinde, Alperen Ocakları olarak Yüce Türk devletinin bekası ve aziz milletimizin geleceği için (zeytin dalı operasyonunda) Afrin harekatına ve dahi gerekirse Cihan' ın her yerinde Telaviv den Washington' a, Moskova dan Pekin' e, Londra dan Berlin' e kadar, Türk' e kefen biçmeye kalkan herkese karşı ordumuzla omuz omuza savaşmak için her daim hazır olduğumuzu Alem i Cihan ın bilmesini isteriz.
Devletimizin, milletimizin ve ordumuzun tek yürek olduğu bu günlerde, ayrılıkçı söylemlerde bulunarak, milletimizin birliğini ve devletimizin otoritesini sarsmak için elinden gelen bütün gayeti gösteren dönmeler, devşirmeler şunu iyi bilsinler ki; yıllardır, siyasi ve akademisyen kimlikleri altında Türk milletine karşı beslemiş oldukları düşmanlıkları ve ihanetleri, artık ayyuka çıkmıştır. Bundan gayri bütün çırpınmaları boşadır. Biz biliyor ve inanıyoruz ki, canlarından çok sevdikleri PKK lı, PYD li, ve YPG li teröristleri Afrin de sevinçten havalara uçuran Kut' lu devletimizin, bütün hainleri havalara uçuracağı günler yakındır.
Bugün TBMM de Muhsin Yazıcıoğlu gibi Yiğit bir ülkücünün olmayışı, size cesaret vermiş ve gereğinden fazla şımartmış durumda. Ancak şunu unutmayın ki, yüce Türk milleti her zaman bağrından bir Muhsin Yazıcıoğlu çıkartmaya muktedirdir. Biz; hormonsuz, katıksız, Anadolunun kavruk yüzlü, saf, temiz ve yiğit müslüman Türk gençliğinin şekil verdiği Alperen Ocakları olarak, başta Anadolu kıtasında ve müslüman Türk ün bulunduğu her coğrafyada, sizin ve sahiplerinizin karşısına yüzbin lerce Muhsin Yazıcıoğlu çıkartmaya and içtik. Şehitler ölmez vatan bölünmez sözünden tiksinen kahpelerin; Türk ün meclisinde, Türk e kabadayılık yapan hadsiz ve hain köpeklerin, Türk ün kutsallarına yabancı kalmış, hümanist söylemlerle batının uşaklığını yapan satılık kalemşörlerin ve daha nice hainlerin sonlarını hüsrana dönüştürecek heveslerini kursaklarında düğümleyeceğiz.
Bugün; herkes şunu iyi bilsin ki, Türk Cihan a hükmetmek için yaratılmıştır.
Türk milleti, öldükçe çoğalan, öldükçe dirilen, öldükçe büyüyen, öldükçe yükselen ve öldükçe yücelen bir millettir.

     Şehit Başbuğumuz Muhsin Yazıcıoğlu nun:

"Ben milletim uğruna adamışım kendimi,
Bir doğrunun imanı bin eğriyi düzeltir.
Zulüm Azrail olsa, hep Hakkı tutacağım,
Mukaddes davalarda ölüm bile güzeldir"
Diyerek tarif ettiği, kutlu davamızın gayesini ve ulviyetini bu güzel sözlerle ifade etmiştir.


Aziz Türk milleti!
Yüzlerce yıldır Cihan ı titreten ve tarihe yön veren atalarımız, bizlere bu mukaddes vatan toprakları ile birlikte, hürriyetimizi ve milli Ülkümüz olan Kızılelma yı (Nizam-ı Alem) i de emanet ettiler. Yiğit o dur ki, emanete sahip çıkar.
Yiğit o dur ki, mazlumun elinden tutar.
Yiğit o dur ki, zalimin karşısında durur.
İşte o yiğide binlerce yıldır Türk denir.

Aziz Türk milleti!
Bugün Komünist Çin' in zulüm ve katliamlarına maruz kalan Doğu Türkistanlı soydaşlarımız , aynı zamanda asimilasyon politikaları karşısında yok edilmek isteniyor. Bütün dünyanın gözleri önünde, soydaşlarımıza karşı yapılan bu insanlık dışı uygulamalar gün geçtikçe daha da şiddetini artırıyor; yapılan onca zulüm, katliam ve mahkumiyetler yetmezmiş gibi, sözde kardeş aile projesi adı altında evinde erkek kalmayan her Uygur Türkü nün evine bir Çin li erkek yerleştiriliyor. Ne İslam ahlakına ne de insanlık vicdanına uymayan bu kahpelik karşısında, bütün insanlık sadece seyirci kalıyor. Şimdi soruyoz, nerede insan hakları savunucuları, nerede hak hukuk gözlemcileri, nerede demokrasi çılgını özgürlük budalası batının sömürgeci devletleri?
Aziz Türk milleti!
Biz biliyoruz ki, Türk ve İslam dünyasına karşı yapılan bu düşmanlık hiçbir zaman bitmeyecek. Ne Amerika ne Avrupa bizim derdimize ortak olmayacak. Bütün bunları bilerek bizim onlardan bir beklenti içinde olmamız sadece gaflet olur.

 

Aziz Türk milleti!
İşte bunun için birliğimizi dahada sağlamlaştırarak, milli Ülkümüz olan Kızılelma (Nizam-ı Alem) ülküsü etrafında toplanıp sömürgeci batı dünyasına ve onların ruh ikizleri olan Rusya ve Çin' e karşı hep birlikte mücadele etmek, gerekirse savaşmak günüdür. Gün, Mukaddes vatanın bütünlüğüne kast edenlere karşı;

Ben Türk' üm, Türk esir olmaz!
Ben Türk' üm, Türk devletsiz olmaz!
Ben Türk' üm, Türk bayraksız olmaz!
Ben Türk' üm, Türk ezansız olmaz!
Ben Türk' üm, Türk hürriyetsiz olmaz!
Diyerek haykırma günüdür. Bu milli ve manevi duygularla aziz Türk milletini yürekten selamlıyor, burada bizden desteğini esirgemeyen dava arkadaşlarıma ve halkımıza teşekkür ediyor , VARLIĞIMIZ TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN DİYORUM.

YAŞASIN TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ
YAŞASIN TÜRK MİLLETİ
YAŞASIN ALPEREN OCAKLARI

Eyüp KUZUCU
Alperen Ocakları
İzmir İl Başkanı

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık