Ana Sayfa GÜNDEM Zeytin Dalı’na kaşar peyniri gönderilecek

Zeytin Dalı’na kaşar peyniri gönderilecek

Afrin Harekatı'nın 56. gününe girilirken, Ardahan Belediye Başkanı ve Meclis Üyeleri 06.03.2018 tarihli meclis toplantısında Türk Silahlı Kuvvetlerine kaşar peyniri ve Mehmetçik Vakfı hesabına para yatırılması için karar aldı.

Giriş Tarihi: 16 Mart 2018 Cuma 17:11
Zeytin Dalı’na kaşar peyniri gönderilecek

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye'nin kuzeybatısında bulunan Afrin'e yönelik Zeytin Dalı Harekatı 56 gündür devam ediyor.

Ardahan Belediye Başkanı ve Meclis Başkanı Faruk Köksoy, Afrin’de yapılan “Zeytin Dalı” operasyonunun desteklenmesi amacıyla, konunun gündeme alınarak görüşülmesini oylamaya sundu.  Söz konusu gündem maddesi oy birliği ile kabul edildi.

Ardahan Belediye Meclisi tarafından oy birliği ile alınan kararda şu ifadelere yer verildi:

"Devletimizin bekasına, milletimizin birliğine ve kardeşliğine uzun dönemdir yönelmiş hain terörist odaklara ve onları besleyen emperyalizme karşı, Güvenlik Güçlerimizin sınır dışında (Afrin'de) icra ettiği "Zeytin Dalı" operasyonunu destekliyoruz. Ardahan Belediye Meclisi olarak Devletimizin yanında olduğumuzu, Zeytin Dalı operasyonunda görevli Güvenlik Güçlerimize; Ardahan İlimizin ürünü olan kaşar peynirinin gönderilmesi ve Mehmetçik Vakfı hesabına para yatırılması kampanyasının başlatılması oybirliğiyle kabul edildi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz ARDAHAN'IN ÇILDIR İLÇESİNİN KOTANLI KÖYÜNDE YANGIN

ARDAHAN'IN ÇILDIR İLÇESİNİN KOTANLI KÖYÜNDE YANGIN

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık