Ana Sayfa KÜLTÜR-SANAT ZEYTİN OKULUNDA İKİNCİ MASALLAR BULUŞMASI…

ZEYTİN OKULUNDA İKİNCİ MASALLAR BULUŞMASI…

Giriş Tarihi: 10 Şubat 2018 Cumartesi 15:37
ZEYTİN OKULUNDA İKİNCİ MASALLAR BULUŞMASI…

DOĞAN PREPOL / KARABURUN

Karaburun, İnecik Mahallesi'nde yer alan Zeytin Okulu’nda, 17-18 Şubat 2018 tarihlerinde masal buluşmalarının ikincisi olan ''Kalpten Masallar'' etkinliği gerçekleştirilecek. Bu defa etkinlikte kelimelerle yazılmış masalların yanında, notalarla yazılmış masallar da yer alacak. İki gün sürecek etkinlikte Asuman Memen, Ayşıl Tokcan, Ferhat Budak, Nuray Önoğlu ve İsmail Döver masal anlatıcıları olarak yerlerini alacaklar.

   Etkinlik ile ilgili bilgi veren Zeytin Okulu gönüllülerinden Sururi Uras;  “Kalpleriyle yola çıkanların gerçekleşmiş bir büyük hayalidir Zeytin Okulu, gelenekselleşmesini planladığımız masal buluşmalarının ikincisi olan  'Kalpten Masallar' hayallerini gerçekleştirmek için kalpten destek arayanların gerekli ilhamı bulabilecekleri bir etkinlik olabilir. Masal buluşması hem yetişkinler hem çocuklar için.  Masal dinlemek, masal anlatmak, masal olmak isteyen herkesi bekliyoruz” dedi.

    Masalları seven, masalları merak eden herkesin katılımına açık düzenlenen etkinlik ile ilgili detaylar www.zeytinokulu.net  adresinden ve 0 (507) 661 8946 numaralı telefondan öğrenilebilir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DOĞUM GÜNÜNÜ SAHNEDE KUTLADI

DOĞUM GÜNÜNÜ SAHNEDE KUTLADI

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık