Ana Sayfa GÜNDEM #ZEYTİNİMİZE DOKUNMA

#ZEYTİNİMİZE DOKUNMA

TANRILARIN KUTSAL MEYVESİ,ZEYTİNİMİZE DOKUNMA

Giriş Tarihi: 7 Haziran 2017 Çarşamba 14:32
#ZEYTİNİMİZE DOKUNMA

DOĞAN PROPOL / HABER MERKEZİ

Zeytin ağaçlarının kesilerek zeytin ekim alanlarının ranta açılmasının önünü açacak olan yasaya bir tepkide Zeytin diyarı Ayvalık Küçükköy son Belediye Başkanı Mesut Ergin'den geldi.

 

Ayvalık İlçesinin kapatılan Beldelerinden Küçükköy Belediyesi'nin Son Başkanı aynı zamanda Zeytin üreticisi Mesut Ergin Sosyal Medya Hesabından Zeytinime dokunma diyerek hükümeti eleştirdi.

 

Siz muktedirsiniz, mecliste kaldırır parmağı, 2 bin yaşındaki ağacı iki katı liraya kesebilirsiniz… Bu kutsal günde, kutsal kitabın kutsal meyvesine kıyabilirsiniz. Ne beklenir, Allahtan korkmayan, ağaçtan mı korkacak, sanki…

Küçükköy Sağlık Ocağı Hekiminin bir hemşehrimize parlayışına tanık olmuştum bir gün, her türlü derdimize kantaronlu zeytinyağında derman arıyoruz, diye; “sizin zeytinyağınız, kantaron otunuz var, hekime ihtiyacınız mı var ki, kapatın sağlık ocağını” diye kendince sitem ediyordu. Aslında doğru… Doğamız ve zeytinimiz yeter bize, gerisi hikaye. 

 

Sizler de kötü bir anı olacaksınız yarında, katletmenize izin vermeyeceğimiz zeytin ağaçlarımızın gölgesinde, Torunlarımıza anlatacağımız, ibretlik bir hikaye, SADECE…#ZEYTİNİMİZE DOKUNMA…

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Erdoğan'dan 55 şehirde seçim mitingi

Erdoğan'dan 55 şehirde seçim mitingi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık