Kirpi  (Emir AHMET)

HALA DARBE DİYENLER VAR !


Kirpi (Emir AHMET)
1 Ağustos 2016 Pazartesi 17:48

Açın artık şu gözlerinizi, 15 Temmuz gecesi yaşananların Darbe ile uzaktan, yakından hiçbir ilgisi yok.

 

  Öncelikle darbe köprüleri tutmakla yapılmaz, köprü üzerinde yaşananları hatırlayın, üzeri askeri araçlarla kesilmiş, asker elbisesi giydirilmiş teröristler halkın üzerine ateş açıyor.

 

   Ankara da Emniyet Genel Müdürlüğü dururken, Ankara Emniyet müdürlüğü Binasına saldırı düzenleniyor, milletin meclisine bomba yağdırılıyor.

 

   Açıkça belli ki Polis ve Askerler ikiye bölünüp bir iç savaş görüntüsü yansıtılmak isteniyor.

 

  Kıbrıs Rum kesiminde konuşlanan İngiliz Askerleri alesta işaret bekliyorlar,  Türkiye’de iç savaş çıktı, oradaki İngiliz Halkını kurtarmak ve.

 

  Şimdi Saddam dönemindeki Irak’ı hatırlayın, Saddam ne Amerika’yı takıyordu ne de İsrail’i. Irakta devlet içine sızan hainler Saddam’ı gaza Getirip, Kuveyt’i işgal etmesiyle birlikte, İngiltere, Fransa, İtalya, ABD Haçlı Ordusu Kuveyt’i işgalden kurtarıp, Irak’a demokrasi getirmek için birlikte harekete geçtiler.

 

  Irak’ta, Libya petrolünden sonra gelen dünyanın en kaliteli petrolü var, o petrolü Miras Yediler gibi talan ettiler, işleri bitmesine yakın ülkeyi terk edip gittiler.

 

  Bu gün ırak hala Saddam’ın olduğu günleri arıyor, yetmedi elbette, gözleri bir türlü doymayan Haçlı ordusu Libya’ya el attılar, oraya da Demokrasi  getirmek için iş birlikçi hainlerle halkı Kaddafi yönetimine karşı ayaklandırdılar.

 

  Bir darbe ile yıkılan Libya yönetimi, pes etmeyen Kaddafi’yi halka linç ettiren Haçlı ordusu ve Yahudi Petrol şirketlerine akan dünyanın en kaliteli Libya petrolü.

 

  O da yetmedi, Amerika’ya rest çeken Mısır’ın halk tarafından seçilmiş Cumhur başkanını, tamamen Haçlı Ordusuna bağlı bir generale devirtip, sen misin bize rest çeken diyerek kukla yönetimin idam kararı almasını sağladılar.

 

   Buraya kadar yazdıklarım size masal gibi gelebilir ama 15 Temmuz gecesini bir kez daha hatırlayın lütfen.

 

   O şerefiz iş birlikçi resmi kıyafetli teröristler Başkumandan Erdoğan’ı kaldığı yerden alıp, yargılamaya bile ihtiyaç duymadan, akılları sıra halka linç ettireceklerdi.

 

   Ama evdeki hesap çarşıya uymadı, Linç ettirmeyi planladıkları halk, bırakın onun kılına zarar gelmesini, Başkomutan uğruna ölmeye hazırdılar ve öyle de oldu.

 

  Başkomutanımızın bir sözü ile, milyonlar sokaklara meydanlara koştu ve tankların önüne yatıp geçit vermediler, üzerlerine yağmur gibi yağan kurşunlara gözlerini kırpmadan bedenlerini kalkan yaptılar.

 

BİRLEŞMİŞ HAÇLI ORDULARI İŞ BAŞINDA

   Allah korusun eğer ki işgal senaryoları tutsaydı, bizden önce Müslüman ülkelere yaptıkları gibi demokrasi getirecekler, başta Bor olmak üzere ne kadar zenginliğimiz varsa talan edilecek, “Başbakan Olacağım” diye ortalıkta gezinen aval kadın gibi birini de (aslında ona KLTK) demek isterim ama buradan olmaz ülkenin başına getirip kukla gibi oynatacaklardı, kadın tarihi bile söylüyordu 15 Temmuzdan sonra başbakan olacakmış, bakan oldun da bu ülkeye hayırlı ne yaptın be aval.

 

  Nedense bu Birleşmiş Haçlı Ordusu hep Müslüman ülkelere Demokrasi götürüyor, oysa geri kalmış o kadar çok Hıristiyan ülke varken, İslam alemine bu kadar muhabbetleri neden acaba.

   Ve İngiliz askerleri Türkiye de iç savaş diyerek vatandaşlarını korumak adına ülkeye girecekler, asker ve polisler ikiye ayrılmış çatışıyorlar onlara dur diyecek kimse kalmamış, elbette bu pastayı sadece İngiliz Haçlı Ordusuna bırakmazlar, Amerika, Fransa, İlya hep birlikte akın edecekler demokrasi getirme bahanesiyle, Çanakkale de başaramadıklarını 15 Temmuz gecesi   FETÖ teröristleri sayesinde başaracaklardı onların hesabına göre, ama Allahım bu ülkeyi de koruyor, Başkomutanımızı da, Halk onun için canını vermeye hazır, bunu hesaba katamadılar, melun planları gerilerine kaçtı

 

Bu yazımı okuduktan sonra, halen buna darbe diyen olacak mı merak ediyorum…

     


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık