Kirpi  (Emir AHMET)

KİMLERLE OMUZ OMUZAYIZ ?


Kirpi (Emir AHMET)
28 Şubat 2017 Salı 13:39

Ak Parti il başkanı gazetelere servis ettiği haber metninde bir bölümü oldukça hayret okudum, acaba yanlış mı okuyorum diyerek tekrar okudum, o metni aynen alarak siz değerli okuyucularıma sunuyor ve soruyorum. Demokrasi Nöbetlerinde hiç yanınızda CHP li gördünüz mü ?

 “Ayrımsız nasıl meydanlara indiysek...

"Hepimiz biliyoruz ki; eğer 15 Temmuz hain darbe girişimleri başarılı olsaydı; Sizler, onlar demeden hepimizi linç edeceklerdi. Demokrasiyi linç edeceklerdi. Gazi Meclis'i belediyelerimizi, tüm kurumlarımızı; temel hak ve özgürlüklerimizi alaşağı edeceklerdi. O yüzden hepimiz meydanlardaydık. AK Parti'li, CHP'li, MHP’li hepimiz omuz omuzaydık." diye konuşan AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican; şunları söyledi;”

  Tırnak içersinde gördüğünüz bölüm il başkanlığı tarafından tüm basın organlarına servis edildi, sanırım başkan bunu  okumamıştır, Demokrasi Nöbetlerinde M H P li kardeşlerimize çok rastladım, ya  Bozkurt tişörtleri giyiyorlardı, ya da Parti amblemi taşıyan mont, yelek vb. Onlarla omuz omuzaydık ama ben alanda hiç C H P liye rastlamadım, hatta alana kucağında emzikli bebeleriyle gelenler, ak sakallı dedeler, kadını erkeği Ak Davaya gönül verenlerin tümü “BİR BARDAK SU DAHİ VERMEDİ” diyerek Büyük Şehir belediyesine sitem ediyorlardı, burnunun dibindeki alanda Demokrasi Nöbeti tutan binlerce insanın tepkisini kazanan C H P li belediye başkanı ve C H P lilerle nasıl omuz omuza olduk, bunu açıklayacak biri var mı, varsa lütfen bana da açıklasın, hadi 16 Temmuzda, darbecilere karşı birlikte ayaklandık diyelim, Evet birlikte ayaklandık, biz parti binalarımıza, alanlara koştuk, onlar bankamatiklere, fırınlara, biz ellerimiz de Türk bayrağı Nöbet Tuttuk, onlar Bağdat caddesinde askerleri alkışladılar, hangi zamanda, günümüz şartlarında birlikteyiz diyebileceğimiz bir ortam var mı, lütfen biri bana açıklasın.

    İnsaf yahu, hiçbir zaman birlikte olmadığımız, olamadığımız bir anlayışa nasıl olurda birlikteyiz der insan anlamıyorum, bizim evet dediğimize, onlar hayır diyor, vatanımızın düşmanı Terör Örgütleriyle İttifak kuruyorlar, referandum da H A Y I R çıkması için bir taraflarını yırtıyorlar, İl başkanı çıkmış “Omuz, Omuzayız” diyor.

   Ben yorumunu Genel Merkeze ve Adalet ve Kalkınma Partisi Tabanına bırakıyorum.

kirpiabi@gmail.com  

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık