CHP'Lİ BALLIKAYA ARI GİBİ ÇALIŞIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çiğli Belediye Başkan Aday Adayı Umut Barış Ballıkaya, seçim çalışmalarını hızla sürdürüyor.

CHP'Lİ BALLIKAYA ARI GİBİ ÇALIŞIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çiğli Belediye Başkan Aday Adayı Umut Barış Ballıkaya, seçim çalışmalarını hızla sürdürüyor.

CHP'Lİ BALLIKAYA ARI GİBİ ÇALIŞIYOR
05 Aralık 2018 - 17:56

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çiğli Belediye Başkan Aday Adayı Umut Barış Ballıkaya, seçim çalışmalarını hızla sürdürüyor.
31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde aday olacak isimlerin açıklanmasına sayılı günler kala, CHP Çiğli Belediye Başkan Aday Adayı Umut Barış Ballıkaya, seçim çalışmalarına hız verdi. Seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerde esnaf ve vatandaşlarla birebir görüşen Ballıkaya, kendi projelerinin yer aldığı broşürlerle, CHP Genel Merkezi tarafından hazırlanan yerel seçim broşürlerini vatandaşlara dağıttı.

 
“1 Nisan’dan İtibaren Yoğun Bir Şekilde Çalışacağız”
Açıkladığı projeler gibi, aday adayı olduğu ilk günden itibaren gerçekleştirdiği vatandaş odaklı seçim çalışmalarıyla da dikkatleri üzerine çeken CHP’li Ballıkaya, Çiğli ilçesinin Uğur Mumcu, Ahmet Efendi, Balatçık, İnönü ve Mustafa Kemal mahallelerine çıkartma yaparak vatandaşları dinledi. Ziyaret ettiği mahallerde vatandaşlardan yoğun ilgi gören ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Ballıkaya, prestij projelerinden bahsetti. Çiğli’nin ve Çiğli halkının ihtiyaçlarına cevap verecek çalışmalara göreve gelir gelmez başlayacağını vurgulayan Ballıkaya, “1 Nisan’dan itibaren yoğun bir şekilde çalışacağız. Açıkladığımız projelerle birlikte, acil müdahale bekleyen sorunları koordineli olarak çözüme kavuşturacağız” ifadelerini kullandı.


“Birbirimizle Kenetlenerek, Birbirimizi Dinleyerek, Güçlü Olmalıyız”
Çiğli’de insanı ve doğayı merkeze alan çalışmalara öncelik vereceklerini belirten Ballıkaya, “Anadolu’nun Kemal’i yiğit Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ülkeye hak, hukuk ve adalet getirmek için Ankara’dan İstanbul’a gece-gündüz, soğuk-sıcak demeden bizimde arasında olduğumuz milyonlarca yoldaşıyla, kararlılıkla yürüdü. Bende, CHP’nin genç bir neferi olarak mahalle mahalle, sokak sokak yürüyüp Çiğlimizin güzel insanlarıyla kucaklaşıyoruz. Bu buluşmalarda hem projelerimi anlatıyor hem de bu seçimin önemine değinerek, sandığa gitmeleri çağrısında bulunuyorum. Çünkü ülkemiz karanlık günlerden geçiyor. Bu dönemde yapmamız gereken kişisel hırslarımızı bir tarafa bırakıp birbirimizle kenetlenerek, birbirimizi dinleyerek, güçlü olmalıyız. Bugün Uğur Mumcu, Ahmet Efendi, Balatçık ve Mustafa Kemal mahallelerimizde hemşerilerimizle buluşup, önce onları dinledik. Ardından da projelerimizden bahsedip, neler yapacağımızı anlattık. Vatandaşlarımıza hedefimizin kentin her mahallesini aynı kalitede hizmetle buluşturmak olduğunu söyledik.  Evet; sokaklarımızla betonlar değil, sevgi, hoşgörü ve dayanışmayla başlayan değişimler yükselecek. Doğayı koruyacağız, yeşili çoğaltacağız. Çiğli’ye değer katan nitelikli meydanlar kazandıracağız" dedi.


“Her Şey Gelişen Çiğli İçin…”
Çiğli ilçesini hak ettiği sosyal demokrat yönetimle buluşturmak için bu onurlu mücadeleye çıktığını söyleyen Ballıkaya, “Çiğli’de tıkanan belediyeciliğin önünü açmak için, 'Çiğli’de Umut Var' şiarıyla yola çıktım. Projelerimle Çiğli’nin makus kaderini değiştireceğim.  Herkesi olduğu gibi kabul eden, her düşünceye ve her yaşam şekline saygı duyan, kenti ranta, betona teslim etmeyen bir yerel yönetim olacağız. Partimin bir neferi olarak şuan sahada çalışıyorum. Ben kentime sevdalıyım. Halkımıza kaliteli yaşam alanları yaratmak için hizmete hazırım. Gençliğimi, inancımı, projelerimi ve kararlılığımı bu yola adadım. Her şey değişen, gelişen ve fark yaratan Çiğli için” ifadelerini kullandı


YORUMLAR

  • 0 Yorum