DOĞRUER’E BASINDAN TEŞEKKÜR PLAKETİ

KINIK BELEDİYE BAŞKANI SADIK DOĞRUER’E BASINDAN TEŞEKKÜR PLAKETİ

DOĞRUER’E BASINDAN TEŞEKKÜR PLAKETİ

KINIK BELEDİYE BAŞKANI SADIK DOĞRUER’E BASINDAN TEŞEKKÜR PLAKETİ

DOĞRUER’E BASINDAN TEŞEKKÜR PLAKETİ
26 Kasım 2018 - 21:43

CEVDET ŞEN / KINIK

Kınık’ın başarılı Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer ilçede yaptığı yerinde ve başarılı çalışmalarla İzmir’in en gözde ve yaşanılabilir ilçelerinden birini inşa etmeye devam ediyor.
Başkan Dr. Sadık Doğruer, göreve geldiği günden buyana yaptığı çalışmalarla hem Kınık halkının hem de çevre il ve ilçelerin takdirini toplamaya devam ediyor.

 

Hatta Başkan Doğruer sınırları da aşarak geçtiğimiz ay Özbekistan’da düzenlenen Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi’ne katılarak ilçesini ve ilçesinde yapmış olduğu çalışmaları da anlatarak ilçesini sınırların ötesine tanıttı. Gerek yapı anlamında gerekse yaptığı Sosyal doku projeleri ile sürekli gündemde olan Başkan Doğruer, bu kezde Bergama ve Aliağa da bulunan basın mensupları tarafından tebrik edildi.

Bergama Kozak Yaşam Vadisi’nde basın mensuplarıyla bir araya gelen Başkan Doğruer ilçesinde devam eden çalışmalar ve gündem üzerine sohbet etti. Sohbet sonrası basın mensupları Başkan Sadık Doğruer’e bugüne kadar Kınık ilçesinde yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı bir teşekkür plaketi takdim etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum