Otokent Esnafından Kaya'ya Tam destek

Kaya'dan Otokent Çıkarması, Otokent Esnafından Kaya'ya Tam destek, Otokent'e Otoyola Giriş Kavşağı 

Otokent Esnafından Kaya'ya Tam destek

Kaya'dan Otokent Çıkarması, Otokent Esnafından Kaya'ya Tam destek, Otokent'e Otoyola Giriş Kavşağı 

Otokent Esnafından Kaya'ya Tam destek
14 Haziran 2018 - 22:34

24 Haziran seçimleri öncesinde saha çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Buca, Gaziemir, Menderes ve Torbalı'da bir dizi programa katılarak vatandaşlarla buluştu. Programlarına sabah saatlerinde Otokent ziyaretiyle başlayan Kaya'ya Otokent esnafından destek geldi. Kaya'yı ağırlayan Otokent Yönetim Kurulu Başkanı Feyzi Demir, "Bugüne kadar her sorunumuzda, her sıkıntımızda yanımızda olan İzmir Milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya'ya teşekkür ediyoruz. Daha önce de söylediğimiz gibi Otokent'in Kaya gibi sağlam bir milletvekili var" dedi.

 

ESNAF İSTEDİ, BAŞBAKAN TALİMAT VERDİ

Otokent ziyaretinde kalabalık bir esnaf grubu tarafından karşılanan Kaya, sitede bulunan dükkanları tek tek dolaşarak 24 Haziran seçimleri için destek istedi. Otokent'in her zaman kendileri için çok önemli olduğunu belirten Kaya, 2011 yılında İzmir Çevreyolu'ndan Otokent'e yapılan iniş yolunun ardından, şimdi de otoyola giriş için yeni bir bağlantı yolu daha yapıldığını hatırlattı. Başbakan Binali Yıldırım'ın özel talimatıyla yapılan kavşağın Otokent ve 6. Sanayi Sitesi aksındaki yoğunluğu ortadan kaldıracağını ifade eden Kaya, "İzmir Çevre Yolu'nu kullanarak Otokent ve çevredeki işyerlerine gelen vatandaşlarımız, yeniden otoyola çıkıp Karabağlar'daki Balçova Kavşağı'na gitmek zorunda kalmayacaklar. Yapılan yeni kavşak ile birlikte buraya gelen vatandaşlarımız otoyola çıkmak için fazladan 4 kilometre yol gitmek zorunda kalmayacak. 2011'de Otokent'e iniş kolu Başbakanımız Binali Yıldırım'ın talimatıyla yapılmıştı. Şimdi de yine esnafımız istedi, Başbakanımız talimat verdi yeni kavşak yapılıyor. Otokent'e, 6. Sanayi Sitesi'ne hayırlı ve uğurlu olsun" şeklinde konuştu. 

YOĞUN PROGRAM

Otokent ziyaretinin ardından Menderes'e geçen Kaya, esnaf ziyaretleri yaptı. Ardından Torbalı'ya giden Kaya, ilçedeki oda ve meslek kuruluşları başkanları, yöneticileri ile STK temsilcilerinin davetli olduğu iftar programına katıldı. İftarın ardından kalabalık bir partili grubu ile Torbalı Atatürk Mahallesi'ne geçen Kaya, kahvehaneleri dolaştı, vatandaşlarla buluştu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum