SANATIN BAŞKENTİNDEN SELAM

Tüm zamanların en sanat sevdalısı Karaca ailesinden sanat

SANATIN BAŞKENTİNDEN SELAM

Tüm zamanların en sanat sevdalısı Karaca ailesinden sanat

SANATIN BAŞKENTİNDEN SELAM
14 Şubat 2019 - 09:22

MERYEM İPEK SANAT HABERLERİ
Tüm zamanların en sanat sevdalısı Karaca ailesinden sanat severlere sunulan sevgi, hoş görü ve paylaşım misafir perverliği ile bir yenisi daha sanatın ve sanat severlerin beğenisine sunulan "İZMİRE SELAM" karma sergisi ile sanatın zirvesindeki tahtını fazlasıyla hak ettiğini gösterdi.
Bir okyanus düşünün, dev dalgalarıyla üstündekileri korkutur, izleyenleri büyüler, bir de o dalgaların arasında sürüklenen tahta parçası olduğunuzu düşünün, istediğiniz yöne değil hayallerin yönettiği alemlere yolcu olmayı istermiydiniz, sanatın, savaşmaktan yorulmayan, devrimci, tezhip sanatçısı Arya Kamal önderliğinde ve muhteşem bir kokteyl ile açılışının yapıldığı İzmire Selam karma sergisi ve sergiye eserleriyle katılan sanatçıların muhteşem eserlerinin büyüsü ile uzun süre hafızalardan silinmeyecek sanal alemin meltemiyle yaşayacağız.


Görsel sanatların Devrimci lideri Arya Kamal liderliğinde çok farklı sergilere ev sahipliği yapacak olan Karaca sanat galerisi, ışığa uçuşan kelebekler gibi, sanat dostlarını salonuna çekmeye devam ediyor.


SANATIN YÜREĞİNE DOKUNALIM
İzmir sanata dokunsun diyerek yoluna devam eden Karaca Kültür, Sanat merkezi kapılarını sanat dostları için ardına kadar aöık bırakıyor.


22 İzmirli sanatçıdan oluşan, sergide, birbirinden farklı sanat dallarından oluşan sergide tezhip, çini, minyatür, filografi, gibi eserler görücüye çıktı.


İzmir ve civarına sanal yolculuk yaptıran sergiyi, 28 Şubata kadar ziyaret edebilirsiniz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum