ZEYBEKÇİ: "İZMİR'E HİZMETKAR OLMAYA GELDİK"

AK Parti’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi, İzmir İl teşkilatıyla buluştu. Davul zurnalar eşliğinde il binasının yedinci katına zorlukla ulaşan Nihat Zeybekçi, İzmir’in her sokağında sıkılmadık el bırakmayacağını, “Bu adam yorulmak nedir bilmiyoru dedirteceğim size. Bunu şimdiden peşinen konuşayım

ZEYBEKÇİ: "İZMİR'E HİZMETKAR OLMAYA GELDİK"

AK Parti’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi, İzmir İl teşkilatıyla buluştu. Davul zurnalar eşliğinde il binasının yedinci katına zorlukla ulaşan Nihat Zeybekçi, İzmir’in her sokağında sıkılmadık el bırakmayacağını, “Bu adam yorulmak nedir bilmiyoru dedirteceğim size. Bunu şimdiden peşinen konuşayım

ZEYBEKÇİ: "İZMİR'E HİZMETKAR OLMAYA GELDİK"
30 Kasım 2018 - 05:04

‘Bu adam yorulmak nedir bilmiyoru dedirteceğim size’
AK Parti’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi, İzmir İl teşkilatıyla buluştu. Davul zurnalar eşliğinde il binasının yedinci katına zorlukla ulaşan Nihat Zeybekçi, İzmir’in her sokağında sıkılmadık el bırakmayacağını, “Bu adam yorulmak nedir bilmiyoru dedirteceğim size. Bunu şimdiden peşinen konuşayım” sözleriyle ifade etti.

İzmir’de hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını kaydeden Zeybekçi, “Önümüzdeki dört ay boyunca Allah’ın izniyle İzmir’de sıkılmadık el bırakmayacağız. İlçelerimizde, mahallelerimizde, sokaklarımızda biraraya geleceğiz. Yarın, yarından sonra, her gün buradayız. Allah’ın izniyle son nefesimize kadar İzmir’deyiz artık. İzmir’de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” dedi.
‘İzmir’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’


HALİDE DEMİR POLATLI --Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Ekonomi eski Bakanı ve Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Nihat Zeybekçi İzmir’e gelerek teşkilat mensuplarıyla buluştu.

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar ve çok sayıda partili katıldı.

NİHAT ZEYBEKÇİ: İZMİR’E GÖNÜLLER ALMAYA, HİZMETKAR OLMAYA GELDİK

Yağışlı hava nedeniyle İzmir İl binası önünde yapılması beklenen mini miting yerine il başkanlığı binasının yedinci katına yoğun izdiham eşliğinde gelebilen AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye başkan Adayı Nihat Zeybekçi’nin ilk sözleri, ““İzmir’in her sokağında her ilçesinde İzmir’in her işhanında evinde mahallesinde başı dik, alnı açık, bugün tek bir siyasi parti vardır dolaşacak. O da hangi partidir? AK Parti’nin gönüldaşları. Hoş geldiniz sefa geldiniz. Adaylığımız açıklandıktan sonra İzmir’e ilk defa geliyoruz. Biz İzmir’e gönüller almaya, İzmir’e hizmetkar olmaya geldik. Başkaları gibi İzmir’i kullanarak İzmir’e hükmetmeye değil. Ne yapacaksak sizlerle beraber yapacağız. Teşkilatımızla beraber yapacağız. Bugün eğer burada İzmir’de AK hizmet belediyeciliğini İzmir belediyesinde hakim yapmaya hazır mıyız? AK Hizmet belediyecilik bayrağını İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne asmaya var mıyız?” şeklinde oldu.

ZEYBEKÇİ: İZMİR’DE ARTIK HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK

İzmir’in her sokağında, mahallesinde bulunacağını, sıkılmadık el bırakmayacağını kaydeden Nihat Zeybekçi, “İzmir’de hep beraber, ya Allah ya bismillah diyerek çok büyük bir meydanda buluşacağız. Bunu saymıyoruz. Ege’nin güzel insanları. Hazır mıyız? İzmir’in menfaati nerede biz oradayız. Önce İzmirli, önce İzmir’in geleceği Allah’ın izniyle. Önümüzdeki dört ay boyunca Allah’ın izniyle İzmir’de sıkılmadık el bırakmayacağız. İlçelerimizde, mahallelerimizde, sokaklarımızda biraraya geleceğiz. Yarın, yarından sonra, her gün buradayız. Allah’ın izniyle son nefesimize kadar İzmir’deyiz artık. İzmir’de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. İzmir’de bugüne kadarki makus talihi değiştirmeye var mıyız? Kimsenin İzmir’i kendi ideolojilerine alet etmesine izin vermeyeceğiz. Her ilçede, sokakta, her mahallede o sokakları mahalle başkanımızla o sokakları bir bir yürüdüğümüzü göreceksiniz. Allah’ın izniyle İzmir hizmetkar belediyecilikle tanışacak. İzmir’i layık olduğu yere getireceğiz” dedi.

HAMZA DAĞ, SEÇİM KAMPANYASININ BAŞLADIĞINI İLAN ETTİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, AK Parti İzmir il teşkilatının seçim kampanyasının bugün itibariyle resmen başladığını ilan ederek, Nihat Zeybekçi’nin İzmir için en doğru aday olduğunu vurguladı.

DAĞ: ZEYBEKÇİ İZMİR’E VE BU BÖLGEYE HER ZAMAN SAHİP ÇIKMIŞTIR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Zeybekçi’nin 31 Mart günü seçimi kazanacağını ve İzmir’de balkon konuşması yapacağını belirterek, şöyle konuştu:

“30 ilçemizin tamamıyla birlikte AK Partili bir dava arkadaşımızın İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için balkon konuşması yapacağını ifade etmiştim. Ona az bir süre kaldı. 4 ay sonra inşallah AK Parti’de hizmet etmiş, AK Partili olduğundan emin olduğumuz bir kardeşimiz bir balkon konuşması yapacaktır. Buna hazır mısınız İzmirli kardeşlerim? Zeybekçi İzmir’in en iyi, en başarılı başkanlarından birisidir. İzmir’in her sokağında Zeybekçi’nin Denizli’de yaptığı çalışmalar duyuldu, konuşuldu. İhracat rakamları yükseldiği zamanlar onun zamanlarıydı. İzmir’e ve bu bölgeye her zaman sahip çıkmıştır. Sayın bakanımız inşallah bundan sonra bugüne kadar elde etmiş olduğu tecrübeyi en iyi şekilde sağlayacaktır. İnşallah onunla beraber vekillerimizle teşkilatımızla il başkanlığımızda ve bütün burada gönül veren gönüldaşlarımızla bugüne kadar 2004’ten bu yana İzmir’e büyükşehir belediyesini kazanmasak da 31 Mart’ta başarılı olacak neticeyi hep birlikte alacağız. Sandıklar açıldığında İzmir’de AK Parti birinci olduğunda bunda en büyük emek mahalle başkanından kadın koluna herkesin olacaktır. Tek başına netice almamız mümkün değil. Bunu ancak beraber ve birlikte alabiliriz. Bunu alacak cesaret, imkan, heyecan hepimizde var. Bugün itibariyle 31 Mart 2019 seçim kampanyası başlamıştır. Hayırlı olsun İzmir teşkilatı. “


AYDIN ŞENGÜL: SOĞUK HAVA NEDENİYLE ÖZÜR DİLEDİ

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, sözlerine, “Bugün büyükşehir belediye başkan adayımız, sayın bakanımız Nihat Zeybekçi ilimizi ilk defa ziyarete geldi. Böyle bir yağmurlu havada, en uzak ilçeden bile gelen teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyoruz. Aslında ilin önünde yapacaktık, havanın yağmurlu ve soğuk olması nedeniyle sizleri buraya almak zorunda kaldık. Her bir teşkilat mensubumuz bizim için önemli. Kimsenin hasta olmasını istemiyoruz” diyerek başladı.

ŞENGÜL: İZMİR’İN EMRİNDEYİZ,

İl Başkanı Aydın Şengül, Zeybekçi’yi öven bir konuşma yaparak, “İzmirli sizi yakından tanıyor. İzmir’in kaybedecek zamanı yok. 15 yıldır sorunları birikmiş. sorunları dağ gibi olmuş. İzmir’i tanımayan, tecrübesi olmayan kişilere teslim etmek yerine, Denizli7de on yıl başkanlık, bakanlık yapmış, belediyecilikte kendini ispatlamış, en fazla vergi verenler listesinde olan, ciddi tecrübe ve deneyimi olan başkanımızla üyemizden il başkanına, vekiline ve genel merkeze kadar tek vücut olacağız. Hedefimiz İzmir’i kazanmak. Bütün olumsuzlukları bir kenara bırakıyoruz. Herkes büyükşehir belediye başkan adayı. Mahalle temsilcim de kendisini sayın bakanımızın yerine koyacak, önümüzde 4 ay var. Uyumadan, yorulmadan sahada çalışacağız. İzmir’in sorunlarının çözülmesi için tecrübeli kadrolara ihtiyaç var. İzmir’in emrindeyiz” ifadelerini kullandı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum