CHP Bayraklı’dan 100’üncü yıl buluşması

CHP Bayraklı İlçe Başkanlığı, partinin 100’üncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla dayanışma etkinliği düzenledi. İzmir’in her ilçesinden çok sayıda partilinin katıldığı gecede birlik, beraberlik mesajları verildi.

CHP Bayraklı’dan 100’üncü yıl buluşması

CHP Bayraklı İlçe Başkanlığı, partinin 100’üncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla dayanışma etkinliği düzenledi. İzmir’in her ilçesinden çok sayıda partilinin katıldığı gecede birlik, beraberlik mesajları verildi.

CHP Bayraklı’dan 100’üncü yıl buluşması
23 Eylül 2023 - 11:34

İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, “Bundan sonra omuz omuza yerel seçimler için çalışacağız ve 30 ilçemizin tamamında yeniden CHP bayrağını dalgalandıracağız” dedi. Başkan Serdar Sandal, “Bayraklı örgütünde bıkkınlık, yılgınlık yok.  Ekim ayı itibarıyla tüm örgütümüzle sahada seçim çalışmalarına başlıyoruz. Bayraklı’da yeniden zafer yaşayacağız” dedi. İzmir Milletvekili Mahir Polat, “Bayraklı ve 30 ilçesiyle beraber İzmir, tekrardan CHP’nin kalesi olacaktır” dedi. İlçe Başkanı Didem Gültekin ise, “Biz büyük bir aileyiz. Tüm örgütümüzle birlikte omuz omuza mücadelemizi sürdüreceğiz” diye konuştu.
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı İlçe Başkanlığı, partinin 100’üncü yılı dolayısıyla kutlama gecesi düzenledi. Dayanışma, birlik ve beraberlik mesajları verilen etkinliğe ev sahibi CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin’in yanı sıra; CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, CHP YDK Üyesi ve İzmir Milletvekili Mahir Polat, CHP İzmir Milletvekili Rıfat Nalbantoğlu, Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, İZBETON A.Ş. Genel Müdürü Heval Savaş Kaya, il yöneticileri, ilçe başkanları ve yönetimi ile çok sayıda partili katıldı.
 
ASLANOĞLU: OMUZ OMUZA YEREL SEÇİMLERE
Birlik ve beraberlik mesajları veren İl Başkanı Aslanoğlu, “Önce mahallelerde, 30 ilçede ve ilde birlik ve beraberlik içinde çalışarak kongre süreçlerini geride bıraktık. Bundan sonra omuz omuza yerel seçimler için çalışacağız. Kardeşliğimizi daha da artırarak 30 ilçenin 30’unda ve büyükşehirde CHP bayrağını bir kez daha dalgalandıracağız. Yarından itibaren hiç soluksuz koşmaya devam edeceğiz. Her zaman Bayraklı beni kendi evimde hissettiriyor. İyi ki varsınız, yaşasın CHP ve yaşasın CHP’ye gönül vermiş tüm üyelerimiz!” dedi.
 
SANDAL: BAYRAKLI’DA YENİDEN ZAFER YAŞAYACAĞIZ
Başkan Serdar Sandal, “CHP Bayraklı örgütü seçimde yüzde 65 oy almış bir örgüt ve dimdik durmaya devam ediyor. Bayraklı örgütünde bıkkınlık ve yılgınlık yok. Bir partide değişim olacaksa tüzükte olur ve değişim olacaksa buna o partinin delegeleri karar verir. Örgüt olarak buradan bütün İzmir’e çağrımdır; Homeros Festivali’nden sonra Bayraklı’mızda bütün örgütümüzle seçim çalışmasını başlatıyoruz. Yılgınlığımız, bıkkınlığımız yok. Bayraklı’da yeniden zaferi yaşamış olacağız” dedi.
 
POLAT: AÇIK ARA FARKLA ALACAĞIZ
İzmir’de yerel seçimleri açık ara farkla alacaklarını ifade eden Polat, “Genel seçimleri atlattık. Üzerimizde yorgunluk olabilir. Görüyoruz ki; bunu yeniden umuda bırakmış haldeyiz. Bayraklı’ ve 30 ilçesiyle beraber İzmir tekrardan CHP’nin kalesi olacaktır. Ben buradan Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu’na söz veriyorum; İzmir Büyükşehir Belediyesini çok açık ara farkla Tunç Soyer ile tekrardan alacağız. 30 ilçeyi de alacağız” diye konuştu.
 
GÜLTEKİN: İZMİR’İN KALBİ BAYRAKLI
İlçe Başkanı Gültekin ise, “Biz büyük bir aileyiz. Yeri gelir bir lokma ekmeği bölüşürüz, yeri gelir birlikte tok oluruz. Bu yolda yürümekten vazgeçmeyiz. Gücümüzü örgütlü mücadelemizden alırız. Bunun en güzel örneğini il kongresinde yaşadık. Seçim bitti, yeni yönetim göreve geldi. Kazananı ya da kaybedeni olmayan seçimde yeni umutlara birlikte omuz omuza mücadeleye etmeye ihtiyacımız var. Biz birbirimize destek oldukça bırakın başkalarını bırakın faşist diktatörlük sağlayanları önümüzde hiçbir kuvvetin duramayacağını bugün bir kez daha görmüş olduk” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum