DEVLETİMİN YANINDAYIM
NEZİHA ÖVÜNÇ

NEZİHA ÖVÜNÇ

DEVLETİMİN YANINDAYIM

16 Mart 2020 - 10:19


Ülkemize yirmi yıldır istikrarlı bir şekilde yükselme dönemi yaşatan, Türkiye Cumhuriyet’i Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan demokrasi ile yönetime gelmiş en güçlü lider olma özelliğini taşıyor. Milletini sefaletin eşiğinden alıp, refah seviyesini yükseltmiş, ekonomide, sanayi ve kalkınmada, dış siyasette yürüttüğü strateji ve üstün başarı halkına büyük bir güven veriyor.
Üslubu, ahlakı, inançlı oluşu, erdemli kişiliği, sözünün arkasında olması, dik duruşu, muhtaç komşularına sahip çıkması, halkına her dini rahatça yaşama şansı vermesi, yıllardır çizgisini bozmaması, kirli irtifaklara girmemesi ve daha buna benzer bir sürü özellikleri onun uzun yıllar lider olmasını sağlıyor.
Kaç tane ülke sayabiliriz ki bir yandan kendi içindeki bölücü örgütlerle, ihanetlerle uğraşırken; bir yandan da başarılı bir sınır ötesi operasyon yönetsin. Bir yandan mültecilere ev sahipliği yaparak, bir yandan mülteci sirkülasyonunu vakıf olsun. Virüse karşı halkına sahip çıkıp, koruyup, kollasın. Her ülkeye uçaklar kaldırarak vatandaşlarını kurtarsın. Bir yandan depremlerle mücadele edip halkını mağdur etmemeye çalışsın. Kaç ülke sayabiliriz ki tüm Dünya’nın karşısında dimdik durabilsin. Herkesin ellerini ovuşturduğu, içerden mi bölebiliriz, dışardan mı parçalaya biliriz diye düşündüğü bu cennet vatanı kurşunların arasından geçerek, canı pahasına dahi terk etmemiş kaç lider vardır ki “Recep Tayyip ERDOĞAN” gibi. Bu yüzden devletimin yanındayım.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum