YENİ YILA BİRLİKTE GİRELİM!

ANADOLU YAKASI BOSNA SANCAK DERNEĞİ’NDEN YENİ YIL BALOSUNA DAVET! SEVDALİNKALARLA YENİ YILA GİRMEYE NE DERSİNİZ? YENİ YILA BİRLİKTE GİRELİM!

YENİ YILA BİRLİKTE GİRELİM!

ANADOLU YAKASI BOSNA SANCAK DERNEĞİ’NDEN YENİ YIL BALOSUNA DAVET! SEVDALİNKALARLA YENİ YILA GİRMEYE NE DERSİNİZ? YENİ YILA BİRLİKTE GİRELİM!

YENİ YILA BİRLİKTE GİRELİM!
25 Aralık 2018 - 16:44

DOĞAN PREPOL POROVİÇ
İstanbul Anadolu Yakası Bosna Sancak Derneği 'Yeni Yıla Birlikte Girelim', diyor ve Pendik'teki dernek binasında gerçekleştirilecek olan yılbaşı balosuna yanlızca Boşnakları değil, bütün İstanbul’u davet ediyor. Yusuf Emin’in sunuculuğunu yapacağı gecede, Bosfor Band ve Boşnakların sevdiği seslerden Sladana Saviç in de sahne alacağı gecede Boşnakça şarkılara ve Sevdalinkalara doyacağınız gibi güzel lezzetlerinde tadına varacağınız güzel bir gece olacak.
Anadolu Yakası Bosna Sancak Derneği Başkanı Erdoğan Erden Baloyla ilgili şunları söyledi;
‘Dernek olarak yeni yıla hemşerilerimizle birlikte girmek istiyoruz, onun için böyle bir balo düzenledik ve gerçek anlamda Boşnak müziklerini dinleyeceğinizin garantisini veriyorum.'


Bosna Hersek'li ünlü akordeon ustası Faruk Mehinagiç yorumlarıyla renk katacağı gecede ayrıca, Sırbistan'dan Bosfor Band ve Boşnakların sevdiği seslerden birisi olan Sladana Saviç in sahne alacağı gecede, Boşnakların bir arada olmasını arzuluyorum, onun içinde İstanbul'daki Boşnak hemşerilerimizi Yılbaşı Balosuna davet ediyoruz. Türkiye’nin diğer yerlerinde yaşayan Boşnak hemşerilerimizi de aramızda görmekten mutlu olacağımızı bilmenizi isterim. Bu geceye dernek olarak özenerek hazırlanıyoruz, bu nedenle bu güzel geceyi kaçırmanızı istemiyorum. Onun için de diyorum ki bu geceyi kaçıran hemşerilerimiz çok şey kaçırmış olacak. Yeni Yıl'a sizlerle beraber girmek istiyoruz, sizlerle olmak istiyoruz.’, dedi.
Anadolu Yakası Bosna Sancak Derneği diyor ki,
Yeni yıla birlikte giriyoruz! Yusuf Emin’in sunumuyla, Bosfor Band ve Boşnakların sevilen seslerinden Sladana Savic ile Sevdalinkalara, Boşnak müziğe doyacağınız bir gecede sizlerle birlikte olmak istiyoruz. Yeni yıla giriş etkinliği bununla bitmiyor, birbirinden eğlenceli aktiviteler ile her anını dolu dolu yaşayacağınız ve çekilişlerimiz ile sürpriz hediyeler kazanacağınız Yılbaşı programımıza sizleri de bekleriz!
Detaylı bilgi ve bilet temini için;
+90 (532) 511 71 81 numaralı telefon'dan bize ulaşabilirsiniz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum