BAYRAKLI'DA ÇOBANOĞLU FIRTINASI

İYİ Parti Bayraklı İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'na İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, İl Başkan Yardımcıları ile İYİ Parti Bayraklı İlçe Başkanı Erdinç Çobanoğlu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri,

BAYRAKLI'DA ÇOBANOĞLU FIRTINASI

İYİ Parti Bayraklı İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'na İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, İl Başkan Yardımcıları ile İYİ Parti Bayraklı İlçe Başkanı Erdinç Çobanoğlu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri,

BAYRAKLI'DA ÇOBANOĞLU FIRTINASI
24 Nisan 2019 - 11:24

İYİ Parti Bayraklı İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'na İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, İl Başkan Yardımcıları ile İYİ Parti Bayraklı İlçe Başkanı Erdinç Çobanoğlu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ile İYİ Parti mahalle başkanları ile yeni üye olup parti rozeti takılacak 90 dan fazla kişi ve partiye sempati duyan 600 üzerinde ülke sevdalısının katılım sağladığı, salonda adım atacak yer kalmadı.
 
Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile Hakkari şehitleri için saygı duruşu ve birlikte okunan İstiklal Marşı ile başlayan toplantıda, İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar açılış konuşması yaptı. Konuşmasında, Millet ittifakının gerekliliği ve seçimlerde elde edilen başarıya vurgu yaparak gelecek seçimlerde çok daha büyük başarılara ulaşacaklarının altını çizen Kırkpınar, yerelde Bayraklı ilçe teşkilatının başarılı çalışmalarından duyduğu memnuniyetlerini dile getirdi. 
 
İYİ Parti Bayraklı İlçe Başkanı Erdinç Çobanoğlu da, parti çalışmaları hakkında bilgilendirme yaparak, Millet ittifakı ile elde edilen seçim başarısından bahsetti. Çobanoğlu, Cumhurbaşkanı'nın Türkiye ittifakı çıkışına cevaben, böyle bir ittifakın olabilmesi için ülkemizdeki adalet, ekonomi ve kalkınma konularında yapılması gerekenler hakkında görüşlerini ve mevcut duruma eleştirilerini paylaştı.

 “İYİ Kİ VARSINIZ İYİ AİLEM”
 Çobanoğlu “Teşkilatımın her kademesinin çok büyük özverilerle çalışarak elde ettiği başarının semeresi olarak, iki belediye meclis üyesi ile temsil hakkımızı kazanmış olduk, ayrıca iktidar partisi AKP nin bayraklı üzerinde oynamak istediği oyunu da Millet İttifakı olarak bizim verdiğimiz destek ile bozarak bir seçim zaferine ortak imza atmanın onurunu yaşıyoruz, bu duygularla atlattığımız seçimlerden sonra, rehavete yakalanmış değiliz, aksine yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz, buradan tüm teşkilatımı ve özellikle, can siperane çalışıp, evlerinin yolunu unutan fedakar kadınlarımıza, gençlerimize ve yönetim kuruluma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, İYİ Kİ VARSINIZ İYİ AİLEM” şeklinde ifade etti.
 
İlçe Seçim İşleri Başkanı Av. Bilge Özdemir, Bayraklı'daki seçim çalışmaları ve seçim sonuçları ile ilgili bilgi verdi, seçim çalışmalarına katılan üyelere teşekkür ederek, parti ilçe teşkilatı ve çalışmaları hakkında öneri yada eleştiride bulunmak isteyen katılımcı var ise konuşmak üzere söz hakkı verdi, ancak gerek teşkilat gerekse çalışmalar hakkında eleştiri getiren katılımcı olmadı. 
 
İYİ Parti Belediye Meclis üyelerinin katılımcılara tanıtılmasından sonra söz alan İlçe Teşkilat Başkanı Faruk Metin konuşmasında, İYİ Parti'nin Bayraklı'daki teşkilatlanması ve gelecek dönemdeki hedefleri hakkında bilgi verdi.
 
Konuşmalardan sonra, diğer partilerden istifa ederek İyi Parti ailesine katılan 100 yakın yeni üyeye  il başkanı ve ilçe başkanı tarafından rozetleri takılarak toplantıya son verildi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum