İSMET İNÖNÜ MAHALLESİNE ANA ELİ DEĞECEK

Geçmiş dönem Menemen Adalet ve Kalkınma Partisi kadın kollarında aktif üyelik

İSMET İNÖNÜ MAHALLESİNE ANA ELİ DEĞECEK

Geçmiş dönem Menemen Adalet ve Kalkınma Partisi kadın kollarında aktif üyelik

İSMET İNÖNÜ MAHALLESİNE ANA ELİ DEĞECEK
27 Şubat 2019 - 12:48

Geçmiş dönem Menemen de çeşitli STK'larda aktif olarak görev alan, başarılı dernekçi ve bir çok hizmette imzası bulunan Hanife Bağbaşı, mahallesini çağın ötesine taşımak sevdasıyla Mahalle Muhtarlığına adaylığını koydu.

“Eğer seçilirsem mahlleyi ben yönetmeyeceğim, birlikte yönetecek ve ilçemizin parlayan yıldızı haline getireceğiz” diyor..

 

“1973 of doğumluyum.Cumhuriyet ortaögretim okulunda 3 yıl okul aile birliği görevi yaptım ve edindiğim tecrübeleri mahallemi dahada güzel yaşanabilir hale getirmek adına değerlendirmek ,faydalı olmak istiyorum.Mahallemize hizmet vermek adına yola çıktık.Ben ve Aza arkadaşlarımla yaptığım saha calismalarinda mahallelinin ne istedigini belirleyip fikir alisverisi yaptık ve hizmet yapacagimiz alanlari olusturduk
1-)Mahalle muhtarlıgımızın mahalleye getirilmesi için yoğun taleple karsılastık ilkönce bunun icin calismalar yapacagiz.
2-)Süt kuzusu projesi kapsamında süt yardımı alamadığını öğrendik.Bununla ilgili çalışmalar yapacağımıza söz verdik.
3-)Kızılay yardım kutularını çoğaltmak.
4-)Atık yağ geri dönüşüm kutularını mahallemize getirmek.
5-)Çöp kutularının daha temiz olması için bakımının takibini yapacağız.


6-)Sokak hayvanlarinin saglıklı bir sekilde belediye ve hayvanları koruma dernekleriyle birlikte veteriner esliginde rehabilite saglayacagiz.
7-)Elektrik su dogalgaz gibi ödeme noktalarinin mahallemize getirilmesi icin calismalar yapacagiz.
8-)Postane subesi mahallemize getirecegiz .
9-) Kadinlarımızın el emegi göznuru el islerini gecimlerine bir katki sunabilmeleri icin kadin pazari kurulabilmesi icin calismalar yapacagiz.
10-)Mahallemizde ihtiyaç sahibi olan sakinlerimizi belirleyip Kaymakamlık ile  irtibat halinde olup gerekli ihtiyaçlarını temin edeceğim.
11-) En önemlisi bende bir anne olarak cocuklarimizin oyun alanlarini daha saglıklı temiz keyifli bir alana dönusturecegiz annelerimizin ici rahat olacak bir sekilde.
12-)Mahalle okulumuz icin bize dusen her ihtiyacını guvenli egitim alabilmeleri icin muhtarlıgımızın hizmet alani icerisinde elimizden geleni yapacagız 
13-)Halka hizmet hakka hizmet anlayısıyla mahallemizin daha mutlu huzurlu olması icin calisacagım,”dedi…

.

Hanife <gsgsghff@gmail.com>


YORUMLAR

  • 0 Yorum