KASİAD ÖZSAKALLI İLE DEVAM DEDİ

Karşıyaka Sanayici İş Adamları Derneği (KASİAD) Başkan Süleyman Özsakallı ile devam dedi.

KASİAD ÖZSAKALLI İLE DEVAM DEDİ

Karşıyaka Sanayici İş Adamları Derneği (KASİAD) Başkan Süleyman Özsakallı ile devam dedi.

KASİAD ÖZSAKALLI İLE DEVAM DEDİ
07 Nisan 2019 - 15:25

KASİAD’ın dernek salonunda yapılan olağanüstü genel kurulunda başkanlığa yeniden seçilen Özsakallı, KASİAD’ın önceki yönetiminde görev alanlara teşekkür ederek başladığı konuşmasında, üç yıldan beri sürdürdükleri KOSGEB girişimcilik eğitimleri sonucunda 3583 kursiyere belge verdiklerini tüm Türkiye genelinde KASİAD adını ve logosunu tanıttıklarını ve bu kursiyerlerden %50 varan başarı oranı ile yeni işvereneler ekonomiye kazandırdıklarını söyledi.

Özsakallı sözlerini şöyle sürdürdü. “İç İşleri Bakanlığı’ndan aldığımız destekle 5.5 ay süren eğitim programı sayesinde 200 ara eleman yetiştirdik. İş dünyasına destek eleman konusunda başarılı çalışmalar yaptık. KASİAD yönetimi Kamu ve diğer Sivil Toplum Kuruluşları ile ortaklaşa bir çok projede farkındalık yaratmış olmanın mutluluğunu yaşadık. 2019 da hedefimiz AB ve Kalkınma Ajanslarının açtıkları hibe programları olacak”
Gençlerden oluşan yeni yönetim kurulu listesi genel kurula katılan üyelerin tamamının oyu ile seçildi. 2020 yılı mart ayına yapılacak olağan genel kurula kadar görev yapacak Yönetim Kurulu listesinde şu isimler yer aldı. Bülent Kahraman, Yusuf Eyüboğlu, Özgül Sular, Sevda Yıkılmaz, Burak Özdoğan, Murat Tekin, Mehmet Ensari, Ahmet Türkyılmaz, Oğulcan Avcı, Yavuz Yılmaz, Av. Damla Erel, Rıfat Bayraktaroğlu, Kerem Ay, M. Mert Caba, Aytaç Keser, Av. Hasan Erdem, Kadir Akgün, Alper Caba.

YORUMLAR

  • 0 Yorum