MARMARİS'TE 1 NİSAN'DA ÇOK ŞEY DEĞİŞECEK

31 Mart Yerel Seçimlerine 11 gün kala sporseverlerden hayvanseverlere, kent merkezinden

MARMARİS'TE 1 NİSAN'DA ÇOK ŞEY DEĞİŞECEK

31 Mart Yerel Seçimlerine 11 gün kala sporseverlerden hayvanseverlere, kent merkezinden

MARMARİS'TE 1 NİSAN'DA ÇOK ŞEY DEĞİŞECEK
20 Mart 2019 - 10:42

31 Mart Yerel Seçimlerine 11 gün kala sporseverlerden hayvanseverlere, kent merkezinden köylere Marmaris Sakinlerinin beklentileri her geçen gün daha da artıyor.
                CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay beraberinde partililer ve CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay’la birlikte Marmaris Halkının sorunlarını yerinde dinledi, çözüm sözü verdi.
                Önceki gün Marmaris Netsel Marina esnaflarını ziyaret eden CHP Heyeti, sporseverlerle birlikte spor salonunda  Yıldızlar ve Küçükler Kategorisi Türkiye Boks Şampiyonası final müsabakaları izlediler. Marmaris sakinlerinden Kahramanmaraşlılar Topluluğu ile bir araya gelen CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Oktay, sonrasında Marmaris’in önemli turizm mevkilerinden Uzunyalı’da esnaflarla buluştu.
                Marmaris’te son 15 yılda yok olma noktasına gelen amatör sporun son takımlarından  Beldibispor'un, Fethiye Yeni Mahalle ile oynadığı futbol maçını izleyen Başkan Adayı Oktay; maç öncesinde sporcularla bir araya gelerek, beklentilerini isteklerini dinledi ve Başkan seçildiği takdirde, Marmaris’te spor dostu belediyecilikle, Marmaris’te sporun geliştirilerek yeniden eski günlere dönüleceği sözü verdi.
                CHP Heyeti Beldibi’nde ayrıca Orman Teknikerleri Sitesi, Gökbel  ve Seki mahallelerini ziyaret etti.  Beldibi sakinleri  Başkan Adayı Oktay’dan; üreten kadının desteklenmesi, sanat sokağının canlandırılması, hayvan bakımevlerinin yenilenmesi, hayvanların sağlık durumlarının düzenli kontrolü için veteriner hekim sayısının arttırılması ve can güvenliği açısından dere kenarlarına korkuluk yapılması, çocuklar için parkların yenilenmesini talep ettiler.
                18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104. yılında Marmaris’te düzenlenen törenlere katılan ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını,  tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha minnet ve  saygıyla anan CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay, tören sonrası beraberinde CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay’la birlikte; Söğüt Köyü mahallesi Palamut, Merkez, Cumhuriyet, Kızılyer, Kaygıseki bölgelerinde köylülerin sorunlarını yerinde dinleyerek, 1 Nisan’dan itibaren ortak çözüm sözü verdi. AjansSevgi Marmaris


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum