ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜMÜZ YOK

30/07/2019 tarihinde Sözcü Gazetesinin 1. Sayfasından manşette çıkan haber asılsız ve mesnetsiz olup; gerçeğe aykırıdır. Şöyle ki;

ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜMÜZ YOK

30/07/2019 tarihinde Sözcü Gazetesinin 1. Sayfasından manşette çıkan haber asılsız ve mesnetsiz olup; gerçeğe aykırıdır. Şöyle ki;

ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜMÜZ YOK
31 Temmuz 2019 - 10:05

TEKZİP
30/07/2019 tarihinde Sözcü Gazetesinin  1. Sayfasından manşette çıkan haber asılsız ve mesnetsiz olup; gerçeğe aykırıdır. Şöyle ki;
1.AKP’den Selçuk Belediyesini teslim aldığım 11/04/2019 tarihinden itibaren; Selçuk Belediyesini mali durumu sebebiyle tek bir personel alımı gerçekleşmemiştir.
2. Oya Onbaşıoğlu Ceritoğlu, Selçuk Belediyesine 11/03/2004 tarihinde işe büro personeli olarak göreve başlamıştır.  (EK-1: İşe Giriş Bildirgesi)
3. Oya hanım 15-16 yıldan beri İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü son olarak ta İşletme ve İştirakler Müdürlüğünde önemli görevlerde bulunmuş Selçuk Belediyesi işçisidir.
4. Göreve gelmem itibari ile İşletme ve iştirakler Müdürlüğündeki görevinden belediye sekretarya birimine alınmış ve sekreter olarak görevine devam etmektedir.
5. Selçuk Belediye iç işleyişinde İlçenin Nüfusu göz önüne alındığında ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜ diye bir Müdürlük bulunmamaktadır.
Birkaç günden beri sosyal medya ve çeşitli medya kuruluşlarında şahsımı da içine alarak kimi haberler yer almaktadır. Ancak aktarılanlar tamamen hatalı ve algı yönetmeye dahildir.
 Nitekim göreve başladığım 11/04/2019 tarihi itibariyle AKP’den Belediyeyi teslim aldığımdan bu yana Sn. Genel Başkanımızın söylemleri ve 7 ilkesi dahilinde; AKP Belediyesinden borca batık olarak devralmış olmam sebebiyle hiçbir yeni çalışan dahi Selçuk Belediyesine tarafımdan alınmadığı gibi hiçbir akrabamda ve yakınımda işe başlatılmamıştır.
Kısacası çok çalışmaya ihtiyacımız var boş lafa değil… Ve biz çalışıyoruz; borç batağında aldığımız Belediyeyi kara geçirmek için, projelerimizi hızla hayata geçirmek için, yollarımızı yürünür hale getirmek ve Selçuk’un geleceğine ışık olmak için çalışıyoruz…
 
FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL
SELÇUK BELEDİYE BAŞKANI