Tam Donanımlı Yüzen Mağaza "Migros Deniz Market" Yaz Süresince Göcek Koylarında

Türkiye’nin 81 ilindeki mağazalarıyla müşterilerine ulaşan Migros, “Migros Deniz Market” hizmetiyle yaz ayları boyunca Göcek koylarında hizmet sunacak.

Tam Donanımlı Yüzen Mağaza "Migros Deniz Market" Yaz Süresince Göcek Koylarında

Türkiye’nin 81 ilindeki mağazalarıyla müşterilerine ulaşan Migros, “Migros Deniz Market” hizmetiyle yaz ayları boyunca Göcek koylarında hizmet sunacak.

Tam Donanımlı Yüzen Mağaza
21 Haziran 2019 - 15:03

Migros, müşterilerinin ihtiyaçlarını en hızlı ve en iyi hizmetle karşılamak amacıyla oluşturduğu yüzen mağazasıyla tüm deniz taşıtlarına ve karayolu ile ulaşımı zor olan kıyı kasaba ve köy halkına ulaşıyor. 45 metrelik boyu, 168 metrekarelik satış alanıyla birebir Migros mağazası formatında tasarlanan Migros Deniz Market’te 3500 ürün çeşidi sunuluyor.

 

Modern perakendenin öncüsü Migros yaz aylarını Ege koylarında geçiren müşterilerinin ihtiyaçlarını gerçek mağaza ortamında ve hızla karşılamak amacıyla dört yıl önce “Migros Deniz Market” hizmetini başlattı. Migros’un her noktadan ulaşılabilirlik hedefiyle hayata geçirdiği Migros Deniz Market yaz süresince Göcek koylarında bulunan deniz taşıtlarına ve karayolu ile ulaşımı zor olan köy ve kasaba halklarına hizmet götürecek. Migros Deniz Market, haftanın 7 günü 08:00-20:00 saatleri arasında hizmet verecek.

 

Yüzen mağazada şarküteri ürünlerinden buza kadar 3500 çeşit ürün yer alıyor

45 metrelik uzunluğu ve 168 metrekarelik satış alanıyla süpermarketi denize taşıyan Migros Deniz Market’te paketli meyve-sebze, et ve şarküteri ürünlerinden, taptaze günlük ekmeğe, tekstil ürünlerinden deniz malzemelerine ve sıcak yaz günlerinin en önemli ihtiyacı olan buza kadar 3500 çeşit ürün satışa sunuluyor.

 

Migros, müşterileri kadar doğanın da yanında

Müşteriler, Migros Deniz Marketin botları ile mağazaya getirilerek alışverişlerini kendileri yapabiliyor. En taze ürünlerin özenle seçilerek teslim edildiği Migros Deniz Market’in lokasyonu, denizcilerin kullandığı aplikasyonlarla tam uyumlu olarak akıllı telefon ve tabletlerden anlık takip edilebiliyor.

Migros Deniz Market, alışveriş yapan müşterilerine doğanın korunmasına katkı sağlamak amacı ile doğada kısa sürede çözülebilen poşetlerle ürünlerini teslim ediyor. Özel tasarlanmış denizci kıyafetleri ve İngilizce bilen personelleri ile ayrıcalıklı hizmet sunuyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum